Wpis z mikrobloga

Pierwsza gala której nie obejrzałem. Cały weekend melo z #zaorski #forex, ale...
Przeglądając portal ze śmiesznymi obrazkami natknąłem się na atak Frajeriego i Starego Pijanego Frajeriego na "klienta" jednej z OF #!$%@? (trzeba nazywać rzeczy po imieniu jak Takefun, którego nie lubię). Tak mało wpisów, że chyba to najlepsze z tej gali było. Posłuchaj Amadeusz "Frajeri" Roślik i Twój Stary Pijany: Tak to jest jak się obraca w towarzystwie pań lekkich obyczajów. Zarówno jedna która złapała Cię na "łyse" dziecko jak i druga, Queen of the Fak wiedzą za co kasę biorą. Mam nadzieję że ta druga, czyli Queen lepiej się wypina niż to drewno Agniecha. Problemem w Twojej #!$%@? psychuszce jest to, że niby taki CHAD, czy tam HAD (nadal o wzroście karła Mini Majka, nie to co Bombel 194cm xD) musi #!$%@? za wypinanie płacić. Albo ŁEEEEEEEEEEEEEEE masz 3 cm penes boży i dlatego... Lub jesteś zwykłą #!$%@?ą i szczochem do szczania.
Co do Queen of The Fuck to niech nie udaje takiej świętojebliwej, bo jak wypłynie gang bang z Sopotu to będzie i przykro i ciekawie, bo wyjdzie że czołowi yt to wielkie #!$%@?, którzy w realnym świecie za dymanie #!$%@? i napalonej gówniary i tak muszą płacić.
A tymczasem, dla Julki Queen of the Fuck i Agniesi OnePrincess specjalny utwór.

A Frajeri jak masz z tym problem, to widzimy się za garażami po 12 jak będziesz szedł do kościoła. Możesz wziąć starego. Jeden lep więcej nie robi mi różnicy

#famemma #friz #ekipa
elgrecqo - Pierwsza gala której nie obejrzałem. Cały weekend melo z #zaorski #forex, ...
  • 6
@szachmat1488: Jest lepszy film niż z budowy i na kasetach wideo jest potwierdzenie że sama się zgadza na filmowanie, i Ona i koleżanka, która już w 2019 w Ninja Warriors była podpisana zawodniczka MMA ( ͡° ͜ʖ ͡°)