Wpis z mikrobloga

Mam pewien problem, jakis czas temu przesiadlem się z #oneplus na #iphone . Na iphone wlaczylem wifi calling (pracuje na zadupiu na ktorym nie ma zasiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i teraz raz na jakis czas ludzie nie moga sie do mnie dodzwonic, nie maja sygnalu, a ja zadnego powiadomienia ze ktos dzwonil, az ktos nie napisze do mnie smsa ze nie da sie do mnie dodzwonic, to nawet o tym nie wiem. Wtedy musze resetować telefon i przez jakis czas jest ok. Najczesciej problem wlasnie pojawia sie w pracy. Juz nie pamietam czy ten sam problem mialem na #android . Moze być to wina operatora #orange czy bardziej wina telefonu i wifi calling? Myslalem by pierw wymienic karte sim na esim, sprawdzic czy to pomoże. Ktos sie spotkał z czyms takim?
  • 13
  • Odpowiedz
@Zordon_: ja ciagle mam wlaczony transfer i wifi (wiadomo ze wtedy jest samo wifi).

@mlodyapollo: nope, wifi mam ciagle wlaczone tak samo jak transmisje danych. Po drugie gdyby nie bylo wifi to powinno polaczyc normalnie - a wiec przez siec.
  • Odpowiedz
@kermirz: miałem identyczna sytuacje. Tez Orange, tez brak zasięgu, tez oneplus i tez iPhone.

Wiele różnych rzeczy testowałem, zmieniałem router, telefony, ustawienia i było bardzo ciężko. iPhone zauważyłem ze się usypiał, działało po jakichś 10min bezczynności się wywalało i nie dało się dodzwonić. Na oneplusie było różnie, Samsung to samo.

Koniec końców zmieniłem sieć na play i tam mam w miarę normalny zasięg, choć wydaje mi się ze tam najlepiej działa
  • Odpowiedz