Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie co sie odjaniepawla na tej smiesznej stronce XD wszystko wyjasnione XD juz wiem o co chodzi z ta generacja linkow jedynie z ich strony i dlaczego zabronione sa linkacze z innych stron XD oni na tym zarabiaja xDDD

Wrzucilem do dzialu Gry gre Ghostware Tokyo, scenowe party na pixeldrain a jak wiemy, jest to darmowy host, leci full laczem, bez ograniczen. Po jakiejs godzinie- temat usuniety, bez podania przyczyny xD Na tej ich smiesznej stronce nie wolno wrzucac linkow na darmowe hosty bo nikt nie bedzie prosil na platnym vipie o prosbe o regeneracje xD

#darkbox
#darkw
#darkflix
#darkwarez
#warez
#exsite24
  • 11
probowalem wyjasnic sytuacje... nie zgadniecie jak sie to skonczylo XD PCHASZ SIE W BANA XD i cyk, blokada XDD czekam, kiedy strona zmieni sie w scam i beda ja przegladarki blokowac. No i kiedy devi... znaczy fenix ja utopi i wroci z kolejnym szalonym projektem XD
@VENOCode: Dodalem dzisiaj zaraz po wycieku gry od FLT. To nie jest wina zmiany silnika :) Jeden z modkow probowal mi wmowic ze dalem nie dzialajace linki - wrzucilem mu screena ze jednak dziala. Nie no sorry, za granica jestem i mi pokazuje ze usuniete xD tam nawet modki nie ogarniaja xD

Musisz byc od nich bo bredzisz jak oni - przyznajcie sie, stronka nastawiona jest na zarabianie a jak wrzuci
@PIKUSP: wiem że dużo wstawek też jest na 1fichier, a on niby leci za free bez limitu.
Możliwe że coś kombinują z tą generką. Ogólnie śmieszne jest to, że aby poprosić kogoś o wygenerowanie linku albo wygenerować link komuś musisz kupić VIPa :D czyli administratorzy zarabiają na tym, że ktoś komuś generuje link, chociaż generujący z tego nic nie ma, a mało tego, musi kupić VIPa.
@cohontes: już nie ma diamentów przy generowaniu. Nie masz też losowania darmowego diamenta raz na 24h. Teraz po prostu trzeba płacić za możliwość wejścia do działu generowania.