Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam klubu w Poznaniu. Główny cel to możliwość podejścia do egzaminu na patent PZSS.
Poszukałem trochę, tu na mirko czy ogólnie w necie i najczęściej polecane trzy miejsca to Zbrojownia, Dywizjon i WKS Grunwald.

Najbardziej odpowiada mi Dywizjon, ze względu na cenę i na to, że mogę starać się o sport + kolekcjonerke w jednym klubie. Czy jakiś mirek ma doświadczenie z klubami w #poznan ?

#pozwolenienabron #bron
  • 17
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dante15: ja powiem tak: zapiszcie się do braterstwa, zróbcie papiery, jak wtedy uznacie że potrzebujecie klubu w Poznaniu to zawsze można się przenieść.
Też się przyglądałem klubom w mieście i w sumie niewiele mają do zaoferowania. Żaden chyba nawet nie oferuje dla członków strzelnicy na preferencyjnych warunkach...
@Dante15 @el009 WKS Grunwald za 300zł/rok (+jednorazowo wpisowe 400zł) w tej cenie masz krytą ogrzewaną strzelnice 25m dostępną od poniedziałku do piątku (w godzinach popołudniowych). Kolekcjonerke załatwiasz w Braterstwie za 10zł/rocznie.
@Dante15: w każdym klubie przed egzaminem na patent będziesz musiał przejść szkolenie. Nie wiem jaka jest teraz cena z szkolenie ale ja płaciłem 190 pln za +/- 150 strzałów w zeszłym roku. Dywizjon ma na szkoleniu 65 strzałów za 400 (to już po zniżce dla członków xD). Czyli masz 4 razy gorszy przelicznik kasa/strzał. imo warto dojechać.

@sixFeetAbove: Nieczajna miałaby sens gdyby dało się tam dojechać w pół godziny. Nie
@el009: jak mieszkasz niedaleko autostrady albo s11 to dojedziesz w około pół godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym dywizjon jest dokładnie w tej samej odległości bo jest sąsiadem zza płotu ksk nieczajna
@sixFeetAbove: w popołudniowych korkach minimum godzina dla mnie ¯\_(ツ)_/¯ dlatego nieczajnej nie brałem pod uwagę, oborniki to nie poznań a jak już mam spędzić godzinę w aucie to wolę się pofatygować do Błocka i mieć strzelnicę za grosze na wyłączność, polecam swoją drogą.
@el009 bedąc w colcie, masz strzelnice za darmo w cenie skladki, w strzelmistrzu tez, znam doslownie moze 3 strzelnice w lodzkim ktore stosuja praktyke ze dla czlonkow klubu strzelnica jest dodatkowo platna ..., bo Ty jestes w braterstwir tak ?
@Dante15: w każdym klubie przed egzaminem na patent będziesz musiał przejść szkolenie. Nie wiem jaka jest teraz cena z szkolenie ale ja płaciłem 190 pln za +/- 150 strzałów w zeszłym roku. Dywizjon ma na szkoleniu 65 strzałów za 400 (to już po zniżce dla członków xD). Czyli masz 4 razy gorszy przelicznik kasa/strzał. imo warto dojechać


Nie nie w kazdym.