Wpis z mikrobloga

@kipman1: nie pisałem akurat o tym programie,ale ogólnie.Faceci potrafią o pewnych sprawach gadać w sposób zawoalowany,bo często o tym gadają.Laski gadają o tym wprost,po imieniu,bo nie robią tego często.
@bubba222: może masz ogólnie rację - szczerze to od wielu lat nie rozmawiałem "z facetami" o kobietach bo mam żonę, chociaż jakbym miał się cofnąć XX lat do tyłu to wydaje mi się że chyba nigdy z facetami nie rozmawiałem na takiej płaszczyźnie. Może nie byłem wylewny, a może nie interesowało mnie nigdy zdanie innych bo wiedziałem czego konkretnie chcę, a kobiety to lubiły. Gentleman nie rozmawia o swoich relacjach z
@kipman1: tak zwłaszcza rozmowa ciposza z milem po seksie z Wiki. Klasa.
Z którego średniowiecza sie urwałeś jeśli 2 młode dziewczyny rozmawiające o swoim rówieśniku w kontekście jego atrakcyjności seksualnej sa powodem by nazywać je ścierami?
Nazywasz sie po tym gentlemanem?
Przewertuj swoje poprzednie wpisy. I jeszcze raz zastanów ile z ciebie gentlemana.
@Igauana: Porównujesz życie realne z komentarzami na wykopie?
Czym innym jest rozmowa 2 dziewczyn, gdzie jedna mówi o "Bolku" a druga o "Lolku" - a czym innym gdy jedna i druga mówi o tym samym facecie. Hipotetycznie jeśli Karolina sparuje się z Kapslem to będzie musiała uważać na Klaudię która też chętnie by się z nim przespala - dobra patola.
@kipman1: drogi gentlemanie, no faktycznie Karola będzie musiała na nia uważać bo przecież niczego nieświadomy kapsel jeszcze sie z nią prześpi. Potknie sie i wyląduje między jej nogami. Od myśli o, czy nawet chęci współżycia z kimś do samego współżycia wcale nie taka krótka droga. Gadać sobie można wszystko. Serio takie rzeczy trzeba ci tłumaczyć? Gentlemanowi?
Po prostu, 2 znajome z jednego programu rozrywkowego mają ochotę na tego samego gościa. To