Wpis z mikrobloga

Ej jak mam punkt odbioru przesyłki zalando w sklepie i oni mi mówią, ze nie mogę u nich zapłacić za przesyłkę tylko odebrać jak jest z góry zapłacona to jest to w ogóle legalne? Jak kiedyś dawałem przesyłkę do żabki to normalnie płaciłem przez terminal, bo mi się wydaje, ze jest to trochę takie lecenie w #!$%@? podobne do nie sprzedawania karta rzeczy poniżej jakiejś tam ceny
#zalando #zalandolounge #kiciochpyta
  • 2
@Arekt:

podobne do nie sprzedawania karta rzeczy poniżej jakiejś tam ceny


W aplikacji Zalando masz możliwość wyboru płatności przy odbiorze w tym sklepie, a oni ci jej odmawiają? Czy po prostu chciałbyś mieć taką możliwość, ale aplikacja i sklep jej w ogóle nie udostępniają? Być może to zależy od tego, jaką Zalando ma umowę z tym sklepem, jeżeli sklep jest tylko i wyłącznie punktem odbioru, natomiast płatność musi być z góry,
@cutecatboy: No dałem płatność przy odbiorze w tym sklepie, dzisiaj przesyłka została wysłana i moja mama dla której jest ta przesyłka była dzisiaj w tym sklepie i sie zapytała o to bo tez chce jakaś inna przesyłkę im zwrócić i kierowniczka powiedziała, ze mogą oni wydawać tylko te zapłacone z góry przesyłki