Wpis z mikrobloga

Nie wiem co tu się dzieje, start miał być o 20 a token śmiga bez LP już od godz. 13, (ktoś chyba dodał kilka dolców dla beki) kilka osób kupowało już w cenie 99 za token kiedy total LP było 100 dol xD Cena przy launchu miała być 0.10 więc jak ktoś chce to może jeszcze sprobować upolować nawet taniej niż na pierwszym preselu (ponizej 0.01)
Ale uwaga bo wkład 20 dolarów ma price impact 50% więc jest ostra zabawa xD

https://poocoin.app/tokens/0x1d9a278a0f84cb13cebf154faf766a98f63b7b12

#chaincorn #shitcoin #kryptowaluty
elementarz1 - Nie wiem co tu się dzieje, start miał być o 20 a token śmiga bez LP już...

źródło: comment_164797033505nPMbo6Yj6YyC8imHQfHL.jpg

Pobierz
  • 24
@Koner1391: weź przeczytaj posta chłopie, przecież napisałem, że do 20 miało w ogole nie być LP, to jest czyjaś inicjatywa, że jest cokolwiek, przez to możesz kupić tokeny zanim autor doda prawdziwe LP.

PS: sam móglbym zrobić tu rugpulla bo mam więcej tokenów niż całe LP, ale mi można zaufać xD
@Mcbreed92: To prawda, jeszcze koleszka bryluje na Linkedin i Twitterze (chociaz tu usunął zdjecie twarzy ostatnio) imieniem i nazwiskiem, ciekawe czy ten człowiek w ogóle istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Miałem nadzieję, że odczaruje sobie tym projektem niechęć do polskich kryptowalut, ale tylko ją pogłębiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mcbreed92: niby tak, ale sam dałem obserwacje, żeby mieć punkty promotora, więc może wszystkie na tym polegają ^^, wywiad widziałem, ale są przecież teraz te technologie, może używali metahero xD

PAMIĘTAJMY TEŻ, ŻE PÓKI CO ZRZUCONE ZOSTAŁO PIERWSZE 40% JUŻ KUPIONYCH ^^

aha i chyba czegoś nie łapie, na preselach zebrali ponad 600 bnb, dali nam 40% tokenów, ale do LP wrzucili już 100% puli? @Popularny_mis: może wiesz jak to
@elementarz1 zebrali 1500bnb bo 800 na privat a resztę na public presale. Ale tu chodzi o funkcje w kontrakcie a nie tokeny posiadane przez holderów. Dev drukuje i sprzedaje, kto chce złapać dołek to jest kolejnym dawać kapitału, jak oni blokchain chcą robić jak zwykłego ca nie ogarniają?