Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, jak dostać przygodny #seks jeżeli nie jest się chadem? Mam prawie dwa metry jednak morda słaba, sylwetka powoli coraz lepsza (choć proporcje kijowe). Przez słabą mordę #tinder odpada, mimo że 2 lata temu miałem nawet sporo par i spotkań ale teraz pewnie jest znacznie trudniej.
Jedyne co mogę wymyśleć to kluby, bo tam jak jest ciemno to różowe widzą tylko wzrost oraz sylwetkę, do tego nie będę miał ujemnych punktów za #!$%@? społeczne. Kolejną opcją jest wychodzenie w jakieś imprezowe miejsca z kimś bardziej atrakcyjnym ode mnie, raz wyszedłem z mirkiem z tagu, typek jakieś 175 cm ale morda i sylwetka high tier, pierwszy raz w życiu miałem tak że zagadała do nas jakaś randomowa różowa, potem się z nią lizałem.
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6239c494aa6ba135ae4e1f34
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
@KrzyzaczeQ: Ja po klubach latałem wiecej niz ty i twoj kolega razem wziety i wiem co mowie. Jak ma morde 5/10 to mu wzrost nic nie da, jedynie ze celuje w dziewczyny pokroju Oliwki Brazil.
  • Odpowiedz
@KrzyzaczeQ jak się nie ma stylówy z targu skomponowanej przez mamusię i garbata to jak najbardziej, laski będą okazywać zainteresowanie, ale trzeba to najpierw umieć zauważyć i wykorzystać
  • Odpowiedz