Wpis z mikrobloga

Discord #!$%@?ło! Wyłączyli mi konto tylko dlatego, że należałem do servera- gdzie umieszczano foty NSFW , które system usunął (nie usunął severa tylko kanał) jakieś kilka miesięcy temu, a zainteresowani przenieśli się na telegrama.
Discord w emailu stwierdził jakoby to Ja umieszczał te zdjęcia i ogólnie z dupy podpunkty regulaminowe.
Sam zapomniałem, że należałem do takiego servera, który miał kanał NSFW, a poza tym należał do jakiegoś niszowego yutubera z 10tys. użytkowników serwa - gównie live'y robił.

Podsumowując: wiem, że regulaminu jako takiego nie złamałem, no chyba, że zapisanie się do takiego typu serva na Disko jest złamaniem regulaminu to ja przepraszam bardzo.
Odwołałem się to nawet nie sprawdzili, czy mówię prawdę XD
Nie wiem, czy przypatkiem wszystkie 10000 kont nie zbanowali
Banować konto z takiego powodu jest nielogiczne!

Ostrzegam więc wszystkich i uważajcie do którego serva przynależycie bo discordem zaczęły rządzić lewackie Boty!!!

PS. Założenie drugiego konta nie wchodzi w grę bo trzeba podać nr tel przy rejestracji, a i IP może być zbanowane - jeśli tak to współczuje wszystkim co będą się logować w miejscach gdzie korzystałem z WiFi i Lte xd
Poza tym Discord działa na uczelniach więc lepiej róbcie kopie zapasowe z Discorda bo nie znacie miejsca i godziny!
#discord
#internet