Wpis z mikrobloga

#tinder
załozyłbym z ciekawości tindera, ale nie mam żadnych dobrych zdjęć, a słyszalem ze na tinderze za selfie facet zostaje odrzucony (jesli oczywiście nie jest chadem). Ktoś da jakąś poradę jak zrobić dobre zdjęcie, no dodam jeszcze że nie mam kolegów :<
  • 4
@Infiss: Tak, ja mam poradę. Wydaj te trzy stówki i idź z profesjonalnym fotografem na miasto. Dla normalnego faceta zdjęcia robione przez mamełe na wakacjach w Dziwnówku to działały 10-15 lat temu na Sympatia.pl. Selfi to już w ogóle porażka. Teraz trzeba się trochę bardziej postarać. Ale znowu nie aż tak bardzo - pójdziesz na te zdjęcia raz i masz już spokój. Jak masz jakieś pytania, to wal na priv.
załozyłbym z ciekawości tindera, ale nie mam żadnych dobrych zdjęć, a słyszalem ze na tinderze za selfie facet zostaje odrzucony (jesli oczywiście nie jest chadem). Ktoś da jakąś poradę jak zrobić dobre zdjęcie, no dodam jeszcze że nie mam kolegów :<


@Infiss: idź w jakieś turystyczne miejsce, poproś kogoś żeby Ci zrobił zdjęcie
@Infiss: stawiasz telefon na jakimś murku, ewentualnie kupujesz/wynajmujesz/robisz samemu statyw, dajesz 3x zoom aby zasymulować ogniskową obiektywu portretowego w aparatach, cykasz zdjęcie samowyzwalaczem najlepiej od pasa w górę na jakimś ciekawym tle, obrabiasz zdjęcie w snapseed, blurujesz tło (ale #!$%@? dokładnie a nie na #!$%@?!) i masz zdjęcie z pewnością lepsze niż selfie