Wpis z mikrobloga

Ponieważ #groupon leci w #!$%@?, oddaję kupon na zestaw nachosy dla 2 osób i 2 napoje do zrealizowania w jednym z kin sieci Multikino

Grupa 1: Rybnik, Tychy Gemini, Tychy City Point, Czechowice-Dziedzice, Lublin, Jaworzno, Rumia, Katowice, Poznań 51, Elbląg, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Olsztyn, Kielce, Włocławek.

Nic nie chcę za kupon poza tym, aby ktoś go wykorzystał, bo szkoda nerwów na kontakt z tą złodziejską firmą. Pozdrawiam.
#kino #rozdajo #multikino
Pobierz sortris - Ponieważ #groupon leci w #!$%@?, oddaję kupon na zestaw nachosy dla 2 osób ...
źródło: comment_1647860945pJcxSh82Ri1drSfszA2ZfI.jpg
  • 7
@Estetykatopodstawa: na szybko przed wyjściem do kina chciałem kupić groupon na jakieś przekąski. Na stronie specjalnie sprawdziłem jeszcze listę kin, gdzie wielkimi literami było napisane (picrel):
Zrealizuj w 1 z 30 lokalizacji
ul. Złota 59
00-120 Warszawa
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa
ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15
01-943 Warszawa

Już pierwsze 3 kina to były te kina, które mnie interesują, więc przeszedłem do finalizacji zakupu. Następnie przy kasie okazało się, że
Pobierz sortris - @Estetykatopodstawa: na szybko przed wyjściem do kina chciałem kupić groupo...
źródło: comment_1647861428w9Qfs2QaiUzIxCbHSqBd2J.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sortris: Ps. Mogłeś napisać do pomocy Groupona. Nie jest to złodziejska firma. W wypadku pomyłki zwróciliby kasę. Mi się zdarzało, bo szczecin zmieniał grupy. Zwracają kasę na konto Groupona lub kartę (trwa to ok. 2-3 dni, wysyłają do multikina, Multikino anuluje kupon, potwierdza, wtedy oni zlecają zwrot).

Teraz jest w najtańszej grupie (bilety) i najdrozszej (bar).