Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Reprezentuję sieć vape shopów. Prowadzimy również internetowy sklep z aromatami typu „premix” - AromaChem eu. Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką e-papierosów to śmiało możecie podbijać, będziemy odpowiadać na bieżąco.

Dużo udzielamy się również na YouTube, TikTok i Instagramie, gdzie możecie trafić na materiały z recenzjami, nowinki czy np. crashtesty - zostajemy w kontakcie!

#vape #epapierosy
VapePolandOfficial - Siemanko Mireczki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Reprezentuję sieć vape shopów. Pr...

źródło: comment_1647858419tUUrgOAjVR0lZyZEkcYTWU.jpg

Pobierz
  • 21
@vieniasn: Absolutnie nie. ;) Produkt jest sprzedawany zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami producenta, to przeznaczenie jest również w opisie produktu zawarte. Każdy z tych produktów posiada swoje karty charakterystyki. To rozwiązanie jest idealną alternatywą dla palaczy, którym brakuje po wycofaniu smakowych papierosów, nasączenie tytoniu lub filtra działa skutecznie. Podobnie jest w przypadku shishy.
@vieniasn Raczej nie zakładałbym odrazu krętactwa w postaci obchodzenia ustawy. Sprzedają produkt informują o jego przeznaczeniu. A to czy ktoś go użyje zgodnie z nim czy nie to raczej nie jest wina sklepu.
VAPE KING to trzy sklepy stacjonarne zajmujące się handlem e-papierosami itd. oraz akcesoriami dla palaczy (bongo itp.) natomiast AromaChem to sklep internetowy, osobna sprawa. A jestem tu po to by odpowiedzieć na pytania osób zainteresowanych tematyką vape ORAZ aromatyzowania. ;) błędem może być brak dodania tagu #aromaty w poście głównym, ale nie na tym chciałem się skupić tworząc wpis. Bardziej zależy nam na wsparciu w tematyce vape. ☺️
@VapePolandOfficial gratulacje, w tym waszym sklepie aroma coś tam brakuje tylko aromatów z aromy i virtusow. Wejdź sobie na e-liq i zobacz jakie aromaty się sprzedaje. O premixach nawet nie wspominam.
Kolejny gówno sklepik z zerową oferta.
@VapePolandOfficial: kolega ak44 jest bardzo uprzedzony wobec marki Aroma - w zasadzie kilka razy pisał wprost, że to gówno. Według mnie te aromaty nie są wcale takie złe, a wręcz idealnie się nadają jako pierwsze aromaty dla kogoś, kto przerzuca się z premixów na samogony
@Matbucek: ale to chyba też ślepy fanatyk który atakuje konkurencję po prostu. Bo rzuca tekstami o aromie czy virtusie polecając sklep, który właśnie te produkty (jak i inne serie) tego producenta ma w ofercie. Czyli (wedle jego opinii oczywiście) promuje coś z czego się naśmiewa i jest słabe. Po co polecać coś słabego? Nie wiem. ( ͜͡ʖ ͡€)