Wpis z mikrobloga

@GabrielOcello: Myślę, że Ukraina jest na nich przygotwana. Były informacje o przygotowaniach inżynieryjnych terenu na Wołyniu od tygodni. Poza drogami nie da się przejechać. Będą ich kanalizować na drogach, i #!$%@?ć artylerią. Wejdą pare kilometrów wgłąb i koniec. Róbcie screeny.
  • Odpowiedz
Swoją drogą wie ktoś czy ukraińscy pogranicznicy na białoruskiej granicy to mają takie dyżury samobójcze że siedzą po swojej stronie i czekają na wjazd białorusinów czy może się cofnęli gdzieś w głąb?
  • Odpowiedz
  • 4
Zauważcie, że mają flagi Białorusi - nie pamiętam, żeby tyle pojazdów ruskich miało flagę Rosji. Po co? Mają zniechęcić do strzelania w nich? Planują się poddać? Może to zbyt naiwne marzenia, ale byłby to jeden z lepszych zwrotów akcji.


Ruskie mieli flagę ZSRR XD

Mam taką nadzieję, że po tych akcjach bialoruslich generałów, to już są dogadani z ukriancami, że wjeżdżają do jakiegoś miasta, zmiana flagi na biało czerwono biale albo ukraińskie
  • Odpowiedz
Swoją drogą wie ktoś czy ukraińscy pogranicznicy na białoruskiej granicy to mają takie dyżury samobójcze że siedzą po swojej stronie i czekają na wjazd białorusinów czy może się cofnęli gdzieś w głąb?


@fisheatfish: z tego co pisały wykopki to teoretycznie pograniczników nie wolno atakować ale nie wiem na ile legit info
  • Odpowiedz