Wpis z mikrobloga

W sumie taki zimny prysznic moze byc spoko jak w końcu w tym klubie sie cos zmieni, na przestrzeni sezonu widac jak anczelotii zarzadza ta kadra, granie jedna 11 caly sezon, jak ckm jest zdrowy to gra wszystko przez co hamuje sie rowoj camy i fede, praktycznie zerowa rotacja, jesli anczelotti ma zostac na kolejny sezon to musi poleciec z gory rozkaz na zmiane zarzadzania kadry, podstawa bedzie sprowadzenie kilku graczy, luzna propozycja ode mnie: Mbappe, tchouameni, porro(lub ktos inny np reece james albo TAA ale to trudniej wyciagnac) gouiri, i jakis 1-2 transfery pod rozszerzenie kadry, ckm powinien byc rozbity i powinnismy wprowadzac nowy srodek pola Cama Fede Tchou i plynnie rotowac z zawodnikami z CKM zeby nikogo nie zajechac, w ataku jesli przyjdzie mbappe nie powinno byc wiekszego problemu jedynie trzeba rotowac Benzeme i do tego przyda sie jakis nowy napastnik, ode mnie propozycja to Gouiri, napastnik z profilem przypominajcym Benzeme ktory nie powinien duzo kosztowac a pod okiem Mistrza moze sie dobrze rozwinac i wejsc w jego buty, Prawa obrona to dla mnie must have, ani carvajal ani vazquez nie dojezdza w tym sezonie i Real za duzo traci przez nich, wystarczy sobie zobaczyc jak wyglada Lewa strona jak ma sie taki czolg jak Mendy, niebo a ziemia
#realmadryt
  • Odpowiedz