Wpis z mikrobloga

@xionze: ziomus, jak masz bezbek i ogólnie ch*j, żenada, no to cóż… nie pierwszy i nie ostatni raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I masz racje, wrzuciłem to z nudów - jeszcze nie mam jakieś wyższej misji, bycia na wykopku
  • Odpowiedz
@SoltysObory: to jest wyłącznie ruski popularny wzór przytulony przez Ikea, która w celu ominięcia praw patentowych dodała jedną ściankę więcej. Ale najważniejsze: od kogo wy są, zielonko która się striggerowala na sam widok znajomej przecież z każdego ruskiego domu szklanki?
  • Odpowiedz
  • 0
@SoltysObory szklanki zapewne kupione wcześniej. Nikt też nie powiedział że są made in russia. Taka duża firma jak Ikea ma zapewne kilka fabryk w różnych krajach. Kolejna sprawa to ciekawe czy osoby teraz tak bojkotujace firmy związane z Rosją, czy tak jak ty piszące o tych szklankach i innych produktach dwa miesiące temu też tak je bojkotowali? Nie kupowali nic co było związane z Rosją, produkcja, eksportem, importem tam? No wątpię,
  • Odpowiedz
@Pio23: te szklanki robione są w różnych krajach. Ten sam wzór klepią różne fabryki dla ikei. Sam mam kilka i każda z innego kraju. Jedna z rosji, 2 z Bułgarii i 2 z czegoś jeszcze ( nie pamiętam a nie chce mi się do kuchni iść sprawdzać, chyba Francja była).
  • Odpowiedz