Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze, ze odkad pojawilo sie tylu ukrainskich imigrantow to zrobilo sie serio niebezpiecznie - wczoraj wieczorem zaczepil mnie na klatce jakis brudny typ i zaczal szarpac, ale udalo mi sie wyrwac. Dzisiaj rano widze ze gosciu lezy zarzygany i spi na podlodze ;/

Co prawda okazalo sie ze to Janusz Nowak spod 4, ale niesmak pozostal...

#wojna #ukraina #rosja #pdk
  • 18
  • Odpowiedz
@marcooo80: W punkt! A szwagierki siostry co ma kuzyna w Serocku mówiła że jej pasierb widział jak młoda Ukrainka rozmawiała przez telefon i śmiała się w kolejce do budki z kebabem.
  • Odpowiedz
  • 36
@marcooo80 Ja niestety mam zupełnie inne doświadczenia. Jako że jestem aktywnym użytkownikiem tindera to zupełnie nie mam złych doświadczeń z kobietami z Ukrainy. Mają bardzo ładne zdjęcia i w ogóle są naprawdę spoko. Nie wiem jeszcze jak na żywo ale na ten moment zdecydowałem tylko przeglądać co jest na tinderze. Tak żeby tylko zobaczyć.
  • Odpowiedz
@marcooo80: ja jestem wyborcą konfederacji i wbrew panującym tu opiniom nie jestem ruską onucą ani przeciwnikiem Ukraińców. Co więcej, zdecydowałem się przyjąć do siebie jedną rodzinę.

I co teraz mam? Poobdrapywane meble, wanna zapchana włosami, ślady kupy na kiblu, sterta brudnych naczyń niemytych chyba z tydzień, błoto na dywanie, masa petów po moim oknem, generalnie syf jakiego świat nie widział.

  • Odpowiedz
hihi

W minionym roku cudzoziemcy uczestniczyli w ponad 1,4 tys. wypadkach, w których zginęło 295 osób (ok. jedna trzecia to obcokrajowcy). To więcej niż w roku poprzednim, kiedy wypadków z ich udziałem było 1,2 tys. – ze 195 ofiarami śmiertelnymi.

Raport podaje, że kierowcy uczestniczący w wypadkach pochodzili głównie z Ukrainy – ich dotyczyło 596, czyli połowa takich zdarzeń. Lepiej wypadają np. poruszający się po naszych drogach Niemcy (brali udział w ok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marcooo80: u mnie na klatce wczoraj głośna libacja po 2 w nocy odgłosy bicia i głośny płacz dziecka. Na szczęście dzisiaj całą rodziną do kościoła poszli, Ci Kowalscy to jednak tacy porządni ludzie.
  • Odpowiedz