Wpis z mikrobloga

To jest piękne Obajtek kupuje starlinki oczywiście nie z swoich XD A w świat zapewne pójdzie info że to #elonmusk sponsoruje XD A za to wszystko płacimy oczywiście my w cenie paliwa XD Wszystko naprawdę pięknie ale ja nie mam zamiaru się zrzucać na internet dla #ukraina . Rozumiem pomoc humanitarna , przyjmujemy ich i tak dalej, Ale to przesada a wy co sądzicie.
#rosja #wojna #paliwo
lentilek - To jest piękne Obajtek kupuje starlinki oczywiście nie z swoich XD A w świ...

źródło: comment_1647698036yZRMhYHp6cA6cmvPXjzOhw.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@lentilek: Jestem za, wszystko co pomoze Ukraińcom odeprzeć atak ruskich jest spoko, niemniej jednak wycieranie sobie mordy przez obajtka pieniędzmi podatników to śmietnik, tfu
  • Odpowiedz
  • 3
@lentilek W naszym interesie jest aby Rosja jak najdłużej walczyła z Ukrainą i żeby ta druga zadawała jak największe straty Rosji. Mogę przeboleć wzrost cen.
  • Odpowiedz
@kam966: Dokładnie , ale co ma do tego kupowanie starlinków przez orlen ? Moim zdaniem tylko na pokaz , jeszcze nie ukrywajmy pochwała pójdzie dla Muska że on internet dał Ukraińcom xD
  • Odpowiedz
jeszcze nie ukrywajmy pochwała pójdzie dla Muska że on internet dał Ukraińcom xD


@lentilek: no bo dał. Przecież tylko jedna z dostaw jest od Polski.
  • Odpowiedz
@lentilek: W tej chwili nie mam z tym problemu, lepiej na Starlinki niż kolejne dworki. Będziemy budowali dobre relacje z Ukrainą, mądra polityka na wschodzie pozwoli nam w dłuższej perspektywie budować pozycję regionalnego gracza.
Inwestycja, trzeba to medialnie rozpowszechnić.
  • Odpowiedz
@lentilek: Co można sądzić o państwie, które nie potrafi stworzyć prawa, które ułatwiałoby polskim firmom współpracę m. in. z nasa i wspieranie naszych firm z branży kosmicznej? ( ͡° ͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜͜
  • Odpowiedz