Wpis z mikrobloga

@Krejziismylife: mam do czynienia codziennie z uchodźcami z Ukrainy, każda z osób pyta, czy nie poszukujemy osoby do pracy. najlepsze jest to, że Ci ludzie będą nakręcać naszą gospodarkę. spora część pewnie zostanie. ma teraz kto pracować ma te wszystkie 13, 14, 15 (…).
  • Odpowiedz
@ni0bi: weź poprawkę na to że ludzie którzy tak szczodro rozdajo ukraińcom i nie tylko, najczęściej sami sa bezrobotni i siedzą na czyimś garku, albo w porywach zarabiają jakieś groszki.
To jam ślepemu o kolorach. Jak ktoś nigdy porządnie nie pracował i porządne nie zarobił to nie zna wartości pieniądza i nie żal mu go #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: okej ale jak będziecie razem z reszta polaczkow dobrych wujków #!$%@?ć kase na ludzi, których tu nic nie trzyma to na dłuższą mete wszyscy będziemy biedniejsi. Tu nikt nie mówi żeby nie pomagać, ale też miejmy umiar, polska dla polaka powinna być na pierwszym miejscu
  • Odpowiedz
@PijeIBije: Człowieku, proszę, czytaj ze zrozumieniem. Nie nazwałem Cie kretynem, bo nie pomagasz, tylko dlatego, że uwaga - mówisz ludziom jak i w jakiej ilości mają to robić i na co przeznaczyć swoje pieniądze. Nie powinno Ci do tego być nic, a sama próba podyktowaniu komuś jak ma to pomaganie w jego wykonaniu wyglądać to absurd. Do tego, że Ty nie pomagasz nic nie mam, na taką jedną osobę znajdą
  • Odpowiedz
@malifewasnever: kretynie ale co jest złego w próbach wpływania na działania kretynów przez ktorych jest bieda w kraju? Co z tego że ja nie oddam całego majtku na ukraincow jak taki kretyn to zrobi i nie bedzie mial kasy w portfelu, żebym ja mógł na nim zarobić.
  • Odpowiedz
mam do czynienia codziennie z uchodźcami z Ukrainy, każda z osób pyta, czy nie poszukujemy osoby do pracy. najlepsze jest to, że Ci ludzie będą nakręcać naszą gospodarkę. spora część pewnie zostanie. ma teraz kto pracować ma te wszystkie 13, 14, 15 (…). ‍♀️


@niebieskasciana: Polacy już zapomnieli jak fajnie się żyło w latach 90 kiedy było więcej chętnych niż miejsc pracy i #!$%@? w kosmos bezrobocie. Żaden kraj na świecie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Krejziismylife: Myślę, że poziom ironii w tej grafice jest jednak zbyt wysoki dla Andżelik i Konfederatów, mogą wziąć ją na poważnie.

@Disegno: Przecież to lewacy biorą ja na poważnie, oni naprawdę myślą, że ludzie oburzają się o jakieś bilety tramwajowe.
  • Odpowiedz