Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że środowisko Konfederacji, które kiedyś miało przyciągać 3% najmądrzejszych Polaków obecnie skupiło się na zdobywaniu elektoratu wyłącznie wśród patusów i szurów? xD

Nie potrafię sobie wyobrazić, że ktoś naprawdę inteligentny i dobrze sytuowany publicznie mówi, że popiera Konfederacje - przecież ta partia to obecnie zbieranina różnej maści odszczepieńców i fanatyków oderwanych od rzeczywistości.

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazkorwina
Clefairy - Jak to jest, że środowisko Konfederacji, które kiedyś miało przyciągać 3% ...

źródło: comment_1647625897LtorucdPcw59DqezHH2STJ.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Jak to jest, że środowisko Konfederacji, które kiedyś miało przyciągać 3% najmądrzejszych Polaków obecnie skupiło się na zdobywaniu elektoratu wyłącznie wśród patusów i szurów? xD


@Clefairy: oświecę Cie 10 lat temu byłeś debilem, każdy był. Różnica jest taka że Ty myślałeś że jestes-#!$%@?-sprytny. Minęło trochę czasu i zmądrzałeś, ale oddać trzeba że oni też zmądrzeli. Tzn młodzi -bo Korwin się nie zmienił- i teraz łapią #!$%@?-sprytnych celowo a nie przez
  • Odpowiedz
@topikPajak: TRU xD, jeśli nie większość neuropy popierała Korwina w latach szkolnych to przynajmniej przez kolegów postrzegała go jako jedną z opcji do rozważenia. Trzeba było mieć niesamowicie silne krytyczne myślenie i dużo oczytania jak na niepełnoletniego ucznia, żeby tego uniknąć. Każdy kto chodził do szkoły w latach 2014-2015 ten pamięta co się działo. Szkoły to były jakieś pieprzone fankluby Korwina, Wiplera, Kolonki i całego towarzystwa. Pamiętam jak kolega polecał
  • Odpowiedz
@Meph1k: ja sam już byłem bardzo blisko wpadnięcia do tego prawicowego rabbit hole w internetach i wsm byłem pod wpływem nawet, bo łykałem niektóre fejk newsy jako fakty i siłą rzeczy używałem prawackiej retoryki, bo po prostu była ona w popularnym dyskursie wtedy, szczególnie w mojej grupie wiekowej. Mało neuropków czy ludzi z tagu #antykapitalizm się do tego dziś przyzna, bo troszkę wstyd, ale w latach 2013-2016 jakoś
  • Odpowiedz