Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do obserwatorów tagu: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę.
..............................................................................................................................

Witam wszystkich po krótkiej przerwie.

Na dzisiejszy wpis przygotowałem 4 tematy.

Temat nr - 1 -
Już dzisiaj ruszają "Zakłady Specjalne" mające wspomóc finansowo #ukraina
"Zakłady Specjalne" są organizowane w celu wspierania ważnych inicjatyw. Kupując zakład pomagasz a jednocześnie zyskujesz szansę na wygraną. W tej edycji "Zakładów Specjalnych" cały przychód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc Ukrainie. Totalizator Sportowy pokrywa koszty organizacji gry, w tym wartość wygranych. Koszt zakładu to 10 zł z czego 8 zł trafi na wsparcie Ukrainy a pozostałe 2 zł trafią, zgodnie z polskim prawem, m.in. na rozwój polskiego sportu i kultury.

Zagrać możesz tylko w stacjonarnych punktach LOTTO ("Zakłady Specjalne" nie są dostępne online!). Typujesz 5 z 45 liczb a wygrywasz przy trafieniu 3, 4 lub 5 liczb. Wysokość wygranych zależy od kwoty stawek wpłaconych przez graczy.

Gramy dla Ukrainy do 3 kwietnia, losowanie odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia.

Pamiętaj aby zachować kupon do losowania!

Mój komentarz: uważam że to bardzo słuszna akcja. Jeżeli zdarza Wam się grać w inne gry typu #lotto czy #eurojackpot to jest to świetny moment żeby porzucić je na najbliższy czas i skupić się wyłącznie na "Zakładach Specjalnych". Nie to że wesprzecie naszych wschodnich braci w potrzebie to jeszcze może się Wam to po prostu opłacić!
Spodziewane wygrane:
- jeżeli padnie 5/5 to około 200 zł za trafienie 3/5 oraz około 5 000 zł za trafienie 4/5
- jeżeli nie padnie 5/5 to około 400 zł za trafienie 3/5 oraz około 10 000 zł za trafienie 4/5

Określenie wygranej za trafienie 5/5 jest trudne. Zależy od ilości zawartych zakładów i ilości osób które taki stopień trafią. Dlatego nie chcę się podejmować wyliczania bo temat Ukrainy jest gorący i możemy się zdziwić powszechnością akcji.

PS. Kupując zakłady będziecie musieli je przechować przez ponad 2 tygodnie więc trzymajcie je w jakimś dobrym miejscu żeby Wam nie zaginęły. Portfel niekoniecznie jest dobrym pomysłem ponieważ przez 2 tygodnie kupon może ulec uszkodzeniu. Ten papier nie jest jakiejś świetnej jakości i nie raz miałem problemy z kodem po tygodniu od wygranej dlatego zróbcie co w Waszej mocy żeby ewentualna wygrana nie przepadła.

..............................................................................................................................

Temat nr - 2 -
Podliczyłem ile kosztowało mnie utrzymanie serwisu www.JakaZdrapka.pl i trochę się już tego uzbierało ( _)
Dlatego jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty i że warto mi za tę pracę kupić wirtualną kawę to nigdy wcześniej nie było lepszej okazji!
Tutaj możesz wesprzeć mnie wirtualną kawą https://buycoffee.to/jakazdrapka ()
Pamiętajcie, że strona JakaZdrapka nigdy nie zawierała reklam a wszystkie prace wykonuję bezpłatnie w swoim wolnym czasie (òóˇ)

..............................................................................................................................

Temat nr - 3 -
Pragnę oficjalnie pogratulować użytkownikowi @MrAndy wygranej w wysokości 7 000 zł w zdrapce "Brylanty"! ( ͜͡ʖ ͡€)
Jego wpis dostępny jest tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/64318541/a-dzisiaj-taka-sytuacja-i-tylko-szkoda-ze-zamiast-/

Jeżeli i Wy traficie takie kąski to śmiało dzielcie się nimi wpisem na tagu! ()

..............................................................................................................................

Temat nr - 4 -
16 marca Lotto zakończyło sprzedaż zdrapek "Ekstra Pensja" [564] oraz "Super Linie" [562] z tego powodu 2 najlepsze zdrapki do zakupu przestały zajmować zdrapkowe podium i trafiły do niszczarki. Dlatego też czas zaprezentować nowe warte zakupu zdrapki:

Na miejsce pierwsze awansowała zdrapka "Świąteczne Odliczanie". Zdrapka jest droga bo kosztuje aż 25 zł ale oferuje wygraną w kwocie okrągłego 1 000 000 złotych ( ͡ ͜ʖ ͡)! Plusem tej zdrapki jest to, że została wydana w tylko jednej transzy więc nie trzeba tutaj patrzeć na żadne kolory czy numery. Każdy los ma identyczne szanse na zawieranie w sobie głównej wygranej, nie ma tutaj żadnych wykluczeń!
Jeżeli chcielibyście zakupić zdrapkę "Świąteczne Odliczanie" ale macie problemy z jej znalezieniem to dostępna jest mapa kolektur które powinny posiadać ją w sprzedaży. Weźcie proszę tylko pod uwagę to że dane są z 10 lutego więc gdzieniegdzie zdrapki mogły już się wyprzedać. Celujcie w punkty które posiadają wysoki stan losów.
Mapka dostępna jest tutaj: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=112UY8K88eUQrjJzB-22e2yfhE_8DCFGF

Miejsce drugie należy teraz do zdrapki "Mega Pensja". Zdrapka kosztuje 10 zł i oferuje wygraną w kwocie 550 000 zł z czego 250 000 zł jest wypłacane od razu a pozostałe 300 000 zł w miesięcznych ratach po 5 000 zł przez 5 lat. W przypadku "Mega Pensji" interesuje nas tylko i wyłącznie kolor czerwony - to właśnie w nim ukryta jest ostatnia nagroda główna. W sprzedaży są dostępne także kolory: biały oraz czarny, ale w nich nie ma już nagród głównych.
Na obecną chwilę nie posiadam danych umożliwiających dowiedzenie się które kolektury posiadają ją jeszcze w sprzedaży więc musicie po prostu iść do kolektury i zapytać się czy mają "Mega Pensję" w sprzedaży a jeżeli tak to czy na pewno w kolorze czerwonym.

Miejsce trzecie należy do zdrapki "Dolary Diamenty". Zdrapka również kosztuje 10 zł ale oferuje główną wygraną wynoszącą "tylko" 400 000 zł. W przypadku tej zdrapki poszukiwanie tych lepszych losów będzie bardziej skomplikowane niż w "Mega Pensji" ponieważ wszystkie 3 transze losów zostały wydrukowane w identycznych kolorach więc przy zakupie należy sugerować się numerami paczek. W tym przypadku interesują nas tylko i wyłącznie paczki powyżej 60 000. Te poniżej są już spalone i w nich szanse na los z główną wygraną są zerowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Koniec wpisu na dzisiaj. Jeszcze raz gorąco zachęcam do zakupu "Zakładów Specjalnych" - to świetna akcja żeby zrobić coś dobrego robiąc to co robimy zwykle - przegrywając ( ). Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami ()

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp
Nutaharion - Wpis kierowany do obserwatorów tagu: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli ni...

źródło: comment_1647617373b9nGqQbFGgCuCYNKyooCQF.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Spodziewane wygrane:

- jeżeli padnie 5/5 to około 200 zł za trafienie 3/5 oraz około 5 000 zł za trafienie 4/5

- jeżeli nie padnie 5/5 to około 400 zł za trafienie 3/5 oraz około 10 000 zł za trafienie 4/5


@Nutaharion: Warto dodać, że szansa na trafienie (o ile dobrze policzyłem)
3. to 1/157
4. to 1/6 109
5. to 1/1 221 759
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nutaharion: czy jak trafiłem niezłą zdrapkę to jest sens kupować kolejne z tej samej paczki w danej kolekturze czy to po prostu traf? Mam na myśli najtańsze zdrapki
  • Odpowiedz
czy jak trafiłem niezłą zdrapkę to jest sens kupować kolejne z tej samej paczki w danej kolekturze czy to po prostu traf? Mam na myśli najtańsze zdrapki


@h0gan: sory, że dopiero teraz ale nie dostałem powiadomienia, że ktoś mnie zawołał ¯\_(ツ)_/¯

Wszystko zależy od tego jaką kwotę trafiłeś. Nagrody dzielimy na takie które są gwarantowane i na takie które są losowe. Nagrody gwarantowane tworzą schematy w paczkach, np. będziesz miał schemat
  • Odpowiedz