Wpis z mikrobloga

Coraz częściej czytam komentarze polskich nieudaczników, dossanych do PiSowskiego socjal-cyca odpadów, których boli, że "polskie pienionszki" trafią do potrzebujących kobiet i dzieci, które uciekają przed wojną.

#!$%@? tam - jestem bezrobotny seba, bezrobotna dżesika, "wielcy katolicy i patryjoci walczący", trzeba #!$%@?ć bezbronnym ukraińskim matkom z trójką dzieci, bo te mają czelność wnioskować o PESEL, żeby móc podjąć legalnie prace w Polsce, płacić tu podatki, legalnie wynająć mieszkanie.

"Ta akcja z ukrami to podmiana ludności!"
"I co jeszcze im damy, darmozjadom, mieszkania, 500+, lekarzy, a Polakowi zostaje na nich robić"
"Polin nam fundujom"

I tu się kończy polskie dobre serce, gdy ci, co NIE pomagają, zaczynają topić się w swojej zawiści, nieudolności, zazdrości, wyją jadem i nienawiścią w internecie, bo dobre serca przyzwoitych Polaków skierowane są wreszcie na tych, co pomocy potrzebują, a nie na PiSowskich nierobów, którym się nic nie chce, poza "tropieniem spisków z Tuskiem fur Deutschland" i farmazonami "a za Peło..."

A właśnie te nieroby, robactwo na zdrowej tkance narodu, święcie wierzy, że są jedynymi, którym "się należy", bo przecież zawsze i wszędzie zagłosują na PiS i "wilkiego wodza", który "dał" 500+, 300+, 13, 14, #!$%@? wie co jeszcze (oczywiście z podatków tych pomagających, dobrych Polaków)!

"Dej, dej, dej wiencej, ale tylko mi"!!!

#takaprawda #ukraina #wojna
  • 7
@the_good_guy: Oczywiście, że większość Polaków chce pomagać - i pomaga! Ze swoich pieniędzy zorganizowało schronienie dla 2 mln ludzi. To co mnie #!$%@?, to, że te karaluchy z PiS się już podpięły pod kwestie "pomocy", choć #!$%@? zrobiły. Mają tupet, żeby sobie przypisać ten heroizm zwykłych, często skromnie żyjących ludzi, którzy pomagają z dobroci serca. A co do tych postów, pewnie to też trolle rosyjskie, trzeba zasiać niezgodę, ale niestety to
@Vosemite: No pierwszy rzut typowych roboli i żuli był i jest niebezpieczny, ale to chyba już każdy kojarzy, bo troszkę tych wiadomości o agresywnych ukropach było.

Ja sam parę razy musiałem na te karykatury ludzkie zawiadamiać milicję by robili porządek jak z typowymi sebkami spod bloku. Na szczęście ten rzut jest nieco inny i więcej w nim normalnych ludzi niżeli jakiejś patologii społecznej.