Wpis z mikrobloga

@madness_returns: wykop jest tak popularny, że wybierz sobie jakieś znajomego i to niemal pewne, że będzie użytkownikiem wykopu. Osobiście nikomu ze znajomych nie powiem nigdy jaki mam nick, bo nie mógłbym wtedy spokojnie shitpostować i Twoi znajomi mogą podobne podejście stosować, więc po prostu przyjmij w ciemno, że piszą i wyglądają zupełnie normalnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: na jbzd to nie słyszałem, też zawsze się zastanawiałem czy te typiarki ogarniają że tu siedzisz. Raczej nie za dużo, bo mimo wszystko bardzo dobrze wyglądasz i by to mocno ludzi zapiekło.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: teraz widzę że bardzo pewny siebie jesteś, kiedyś też groziłeś tutaj. Jeszcze plułes jako eugeniqeu z multi. Nie myślałem że tak łatwo dasz się wtedy ponieść emocjom. Ale dobrze że uciekłeś wtedy bo mocno młodym chłopakom ryłes tu w głowie.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: hmm rzeczywiście prawie że i nie opublikował, a udostępnił do jego fb. A ty się obsrałeś zwykłej pokerowej gry, po czym jeszcze z tego co mi wiadomo @GlenGlen12 chciałeś go podpuszczać, ale się obsrałeś i zostawiłeś go na lodzie. @GlenGlen12 przeprosiłem, i mam nadzieję że wielkiej urazy do mnie nie ma. A ty go jeszcze później podpuszczałeś że jego zdjęcie z dzieciństwa było na głównej, a w
  • Odpowiedz