Wpis z mikrobloga

Potrzebowałem wzmacniacza wifi bo miałem problem z zasięgiem w domu. Jako, że często pojawiają się pytania o wzmacniacze #wifi a nasze wykopowe grono często odradza i twierdzi, że to syf. Postanowiłem jednak zakupić by samemu się przekonać i uważam zupełnie na odwrót.
Co prawda użytkuje dopiero jeden dzień, ale jest ogromna różnica i sprzęt faktycznie pomaga.
W moim przypadku był problem z zasięgiem w salonie jeśli chodzi o TV oraz w kuchni i garażu ( w tym ostatnim praktycznie całkowity brak).
Kupiłem ustrojstwo z allegro Mercurys WZMACNIACZ Sygnału WiFi Sieci 5ghz ME30 1200Mb/s i działa zajebiscie. W salonie i kuchni full zasięg, w garażu ponad połowa zasięgu.
Także w razie gdyby ktos miał podobny problem to nawet się nie zastanawiać.
  • 2
a nasze wykopowe grono często odradza i twierdzi, że to syf.


@Insane_Mike: bo to jest syf i taka jest smutna prawda. Nikt z nas tu jednak nie twierdził nigdy, że ten syf nie działa. Bo tak, on działa i jeśli się go zainstaluje w sposób rozumny (czyli przede wszystkim tak, by sam znajdował się w miejscu, gdzie jest jeszcze dobry zasięg sieci pierwotnej), to faktycznie może pomóc.
ALE:
- sprawdź sobie
@Jarek_P wiesz mi głównie chodzi o to, że w każdym poście o wzmacniaczach są te same odpowiedzi czyt. Gówno nie działa itp
Ja odniosłem się do swojego przypadku, że sprawdza się super. Rozumiem jednak że w blokowisku będzie dużo gorzej gdzieś masz pierdyliard sygnałów itp