Wpis z mikrobloga

Pamietacie beke z Arsenalu na poczatku sezonu? Ze poziom Brighton? Ten sie smieje...

Tak zle z #united nie bylo odkad pamietam czyli od 1998. Ok, bywalo zle ale zawsze tlila sie jakas nadzieja, ze to tymczasowe, ze cos zaskoczy, teraz juz o nia ciezko. Fajnie ze mamy Ralfa (jeszcze), De Gee, Sancho i kilku perspektywicznych mlodych, ale na boga, cala reszta to albo emeryci na wylocie, albo w najlepszym wypadku poziom na etatowych rezerwowych. A bardziej jakies Champonship lub totalne memy do #!$%@? na wczoraj.

Kto bedzie strzelal bez Ronaldo i Cavaniego? Elanga uniesie caly sezon? XDD RASHFORD? XDDDD Jakie LM jak City nas klepie bez najmniejszego wysilku? To jest ledwo lvl ligi europy a i tak trzeba sie liczyc z #!$%@? w polfinalach. Za rok miejsce poza top 6 w lidze nie zaskoczy mnie nic a nic.
  • 3
@synmarnotrawny_: typowy środkowy napastnik to mus na to okienko, jako że Ronaldo bez LM odejdzie i Cavani już raczej też się żegna, mam tylko nadzieję, że nowy trener nie wpadnie na wspaniały pomysł Martiala na szpicy. Tak sobie wczoraj myślałem co dalej, czy jest szansa by bez LM sensownie wzmocnić ten skład i załatać dziury i w sumie coś tam da sie znaleźć:
Cash na prawą stronę myśle że byłby do
@synmarnotrawny_:

I dobrze. Trzeba wrócić do podstaw, przestać kupować gwiazdy za 60+ milionów tylko skupić się na akademii i bardziej nieoczywistych transferach.

Spójrzmy na taki Liverpool:

- Mane za ~ 40 milionów euro
- Salah za ~ 40 milionów euro
- Robertson za ~9 milionów euro
- Wijnaldum za ~28 milionów euro
- Firmino za ~40 milionów euro
- Henderson wychowanek
- Trent wychowanek

To są piłkarze, którzy najpierw doszli do
@synmarnotrawny_: Prawie cały ten skład jest jak piszesz do zaorania, ktoś napisze, że to nie Fifa, żeby wymienic 15 zawodników w jedno okienko ale tutaj trzeba podjąć właśnie takie drastyczne kroki. Z kontraktów spadają Cavani, Lingard, Pogba, Mata, Grant więc oni wszyscy na 95% odejdą. Do przebudowy jest cała linia obrony za wyjątkiem Varana oraz środek pomocy, od tego trzeba zacząć. Zabrać opaskę klocowi i sprzedać go gdziekolwiek, jeśli za Rashforda