Wpis z mikrobloga

Zamierzam kupić telewizor który będzie używany do ps5. Pod uwagę biorę SONY KD50X85J oraz LG 50NANO863PA. Dużą zaletą LG jest jego cena, chociaż jeśli Sony będzie działać lepiej to mogę dopłacić. Jeśli ktoś ma takie poszukiwania już za sobą to proszę o sugestie.
#ps5
  • 13
@lukwyk Godzina minęła, a jeszcze nikt nie napisał, żebyś brał jakiś OLED ;) A tak serio to Sony chyba lepszy. Tylko nie wiem, czy akurat ten model. XH90 nie jest w podobnej cenie?
@utede: akurat ten oled nie będzie lepszy niż to Sony choćby ze względu na odświeżanie, aczkolwiek tak, dodałbym do zestawienia OLEDa ale jak mam słuchać tutaj wypocin biedaków którzy tutaj wyśmiewają oczywisty wybór to wole się nie odzywać.
@Ale_co_to: jednym z parametrów poniżej którego nie chce schodzić jest właśnie odświeżanie, 50 Hz nie kupię. Widziałem jakiś OLED 55 cali 120 Hz za 4000 jednak coś większego niż 50 cali średnio mi pasuje. chyba zdecyduje się jednak na tego Soniaka. Nie ukrywam że to górna granica budżetu jakim dysponuje. A twoim zdaniem LG którego znalazłem będzie się do czegoś nadawał? Warto oszczędzić te kilka stówek?
@lukwyk: jeżeli to jakieś strategiczne kilka stówek No to Lg będzie ok bo ono nie jest złe, natomiast nigdy nie wezmę już lg z ich śmiesznym webOS, ponieważ mimo, że chyba jest to najbardziej dopracowany system to producent apki na której ci zależy cie oleje za 4 lata i zostaniesz z tv bez aplikacji. Ja bym brał to Sony bo spędzam dużo czasu przed tv. Im więcej czasu przed tv tym
@Ale_co_to: też spędzam sporo i właśnie szukam czegoś co mnie nie będzie irytować podczas użytkowania. Dziękuję zatem za info bo LG nigdy nie miałem i stąd moje wątpliwości. Muszę przemyśleć jeszcze sprawę ale raczej będzie to Sony.
@AlanHarper: nie kupowałem nic póki co bo już mnie to wkurza. Szukam coś max 50 cali, ale najlepiej mi pasuje LG OLED 48 cali 120hz. Z tym że jest cholernie drogi w porównaniu z dużo większymi. Zdecydowałem się zaczekać a wyjdą nowsze modele, może będzie coś bardziej korzystnego. Z Sony ostatecznie zrezygnowałem bo jednak jak już mam zmieniać to bym chciał tego OLEDa, myślę że wtedy poczuje duża różnice i nie
@AlanHarper: no właśnie nie mam pojęcia, nie sugeruj się moim zdaniem bo się kompletnie na tym nie znam. Próbowałem szukać coś na ten temat ale nie znalazłem żadnych informacji. Osobiście jestem gotowy czekać do przyszłego roku. Obecnie ceny dobrych telewizorów poniżej 50 cali to jest jest śmiechu warte, a większego niestety nie mogę mieć bo pokój w którym gram mam mały.