Wpis z mikrobloga

Putin jako dziś chyba jedyny realizuje program julkolewicy nacjonalizując, samoloty, emci donaldy i inne starbunie.
Zastanawialiście się gdzie są autobusy pełne julek, pod obwodem kaliningradzkim z których słychać tylko naura.
W końcu jak prędzej zniknie Putin to Rosja stanie się idealnym państwem do życia dla wielu wyborców, a raczej wyborczynek lewicy.


#takaprawda #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #bekazkomunistow #heheszki
rifraw - Putin jako dziś chyba jedyny realizuje program julkolewicy nacjonalizując, s...

źródło: comment_1647427298mgUHrwWGsjwdSKmNDQVRpV.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barelyalive: przeciez to prawda. po co mam sie znizac poziomem do gadki randoma z netu ktory widzac #!$%@? post lewaczki zamiast napisac ze jest #!$%@? to wyskakuje z korwinem jakbym byl #!$%@? fanem korwina. oczywiscie w jego prostasckim umysle z automatu musze byc, bo przeciez nie mozna nie byc prawakiem jak sie ma polewke z gimbusek specjalistek od gospodarki/polityki, wojowniczek twitterowych
  • Odpowiedz
@barelyalive: no widzisz, jestes nastepnym ogarniczonym rozemocjonowanym teatrzykiem politycznym pacanem. lec na czarna i nie pisz, chociaz i tak wiem ze napiszesz. wlazlem dac ci blocka a tu 'neuropa', we wpisach #!$%@? o trampie i 'konfiarzach', no urwa czego ja sie spodziewalem, moglem w ciemno strzelac i bym trafil
  • Odpowiedz
Te uczucie gdy tym postem właściwie potwierdzasz że się z tymi Julkami identyfikujesz xD.


@Flypho: interpretacja wypowiedzi dokonywana przez prawaków zawsze będzie mnie zadziwiać xdd
gdzie ja dałem aprobatę do wypowiedzi tego no name z twittera, raczej śmiałem się z argumentacji OPa
  • Odpowiedz
To cieszę się, że pomogłem ci w tym eksperymencie naukowym. Teraz możesz sformułować teorię


@Flypho: akurat brakuje mi jeszcze trochę materiału do badań, więc jakbyś mógł być uprzejmy to możesz jeszcze parę swoich głupotek powypisywać, nie krępuj się( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No mnie boli że skrajna prawica przekopuje twittera by znaleźć głupią wypowiedz jakiegoś randoma


@I_am_the_liquor: Nie trzeba głęboko kopać, pośród wielu ujemnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota, wy się z tym nie kryjecie xD
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Argumentum ad Korwinum to chyba jeden z najbardziej żałosnych argumentów wykopowego lewactwa xdd

Lewaki, żeby ośmieszyć prawicę muszą wyszukiwać gówno wypowiedzi starego dziada którego nikt z środowisk wolnościowych nie bierze na poważnie. Prawica, żeby ośmieszyć lewicę jedyne co musi zrobić, to wstawić oficjalne posty lewicowych partii
JanuszRekina - @NormieLurker: Argumentum ad Korwinum to chyba jeden z najbardziej żał...

źródło: comment_1647447497SizZ2W565w4T5QX1AczRY5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Korneliusz4:

W międzyczasie wstawiasz screenshot artykułu z 2014 roku ;p


No za ostatnie brednie tego dziada odeszła połowa prominentów jego partii więc obecnie lepiej nie jest xD
  • Odpowiedz
Argumentum ad Korwinum to chyba jeden z najbardziej żałosnych argumentów wykopowego lewactwa xdd


@Janusz_Rekina: korwin jest żałosny? cieszę się, że się zgadzamy xdd

PS. Jeszcze napisz, że Marks wymyślił nazizm jak to zrobił jeden z konfederackich polityków xdd
  • Odpowiedz