Wpis z mikrobloga

@RPG-7: Jasne, że można, to już zależy od tego, jak będzie to przygotowane. Dla bezstronności proponuję otwartą sondę, na niezależnej stronie, typu jakaś sonda przez googla. ale to daje też możliwość manipulacji głosami, więc najlepszym wyjściem jest głosowanie przez plusiki, komentarze we wpisach na wykopcu : )
@RPG-7: ja bym był za radą starców, ale wszystko musi być porządnie zrobione, a nie na hasło Kupujemy PYC na https://www.cryptsy.com!!!!

Zresztą już dawno powinny być porządne wskazówki jak i gdzie założyć konto, jak przelać hajs i na którą giełdę się przenieść (można by też śledzić kursy, by doradzać jaką walutę kupić i gdzie ją najlepiej przerzucić).

No i można by podać wcześniej jakimi kryteriami kierowała się Rada Starców, by
@draqul: Dokładnie tak samo będzie, jak ogłoszona zostanie waluta przez kogoś wyżej. Kto pierwszy ten lepszy. Będąc na papierosie, spóźniony 3 minuty stracę.

@draqul: Posiadam tylko BTC i LTC, czekam na przelew na Curexa, żeby zainwestować w inne : )
@KiedysBedeBordo: Wiesz, jeśli inicjatywa ma się udać, to ktoś jednak musi być tym pierwszym. Można się z tym pogodzić.

ja po przestoju btc i spadku ltc zacząłem bawić się tymi nowymi walutami. Zdarzają się jeszcze dość spore wahania :)

Ale #!$%@?łem przy BTC, bo dziś ładnie się działo :)

Poradnik pisz, może wkupisz się do Rady :D
@RPG-7: super, dalej jak coś deklaruję chęć pomocy w organizacji

@draqul: To fakt. Najważniejsze, żeby podana była wcześniej informacja na której giełdzie pieniądze mają czekać, dodatkowo przybliżony moment podania waluty też jest wyjściem. : )

Ja mam chwilowy przestój w większych iwestycjach. na samym BTC i LTC w ciągu miesiąca zrobiłem jakieś ~600%, czekam na przelew na curexa i pobawię się z NMC, FTC i małymi środkami na mniejsze waluty.
@KiedysBedeBordo: NMC i FTC się bawiłem jeszcze parę dni temu, ale coś ostatnio te kursy (w stosunku do BTC) się uspokoiły.

Mi w koparki bawić się nie chce. Aż takim optymistą nie jestem. Ale jak będziesz miał koparkę to daj znać jak idzie. Jak powyżej moich oczekiwań to mogę się dorzucić do rozwoju :)
@draqul: utrzyma się i to jeszcze długo, dopiero się zacznie zainteresowanie w mediach itd. jak się uspokoją waluty to sklepy zaczną je traktować podobnie jak btc, powstanie jakiś kanał płatności dla różnych walut, potem wzrosty pewnie będą stabilniejsze. ludzie powoli rozumieją, że państwa ich poprzez inflacje okradają każdego dnia. wg mnie ten rynek jeszcze nie zaczął nawet raczkować