Wpis z mikrobloga

@yksjak: Ale gdzie tam wałek? Typ był na konferencji, dzień wcześniej pokazał się na ważeniu i dosłownie godziny przed galà zniknął niby już się zdecydował wrócić i wracał ale finalnie kompletnie wyłączył telefon i się nie pojawił Ja rozumiem gdyby nie było z nim kontaktu od drugiej konferencji, czy gdyby nie pojawił się na ważeniu i zerwał kontakt ale typ jeszcze rano w dzień walki był w hotelu. No fakt lipa
@GoodGuyChucky93: No był wałek, bo nie było walki dla której zakupiłem PPV(nie ja jedyny, większość interesowała ta walka+kapeli). Powinni dać rekompensatę/bezproblemowo zwracać ale zaczęli zasłaniać się do ludzi, że usługa została rozpoczęta to za cwaniakowanie kliknąłem claim na PP i wróciła do mnie kasa bez żadnych pisania emaili jak tam ktoś wyżej wymyślił.
@NaczelnyHejterWykopu: myślę że to jest trochę jak żarciem na uberze. Jak kupisz coś za 60 ziko i zadzwonisz że dali wieprzowine zamiast kurczaka to nawet tego nie sprawdza tylko wyślą drugą porcje bo to za mała kasa żeby robić dochodzenie i generalnie ludzie są na tyle zamożni, że nie chce im się robić wałków o głupie 60 ziko.

A teraz witamy na wykopie, gdzie chłop robi krucjate o 30 ziko