Wpis z mikrobloga

@Misqadv: To zależy czego szukasz i oczekujesz od klubu. Oto moja subiektywna lista:
Dynamika to STS - blisko naprawdę dobra strzelnica i ludzie z doświadczeniem (ale drogo i tłoczno),
Grajcar Police - Trap, rzutki i około łowieckie tematy,
1 Szczecinski Klub Sportowy - wszystko po trochu (ostatnio całkiem prężnie działają),
Regalica Gryfino chyba najlepiej sportowo stoją w rejonie (dobra strzelnica do pistoletu / karabinu bocznego zapłonu) a mają też strzelnice otwartą
@MMCyrus: no właśnie jak to jest z tym braterstwem? Koszta treningu pewnie dużo wyższe jak się nie jest zapisanym w klubie a chce się wejść na strzelnice poćwiczyć?
@MMCyrus: że STS drogo? Chyba jedno z tańszych stowarzyszeń w okolicy. A co do tłoku to nie zauważam - jest kilka osi, często w tygodniu popołudniami jestem sam lub może z 2-3 osobami i każdy na swojej osi ;)

Tutaj masz wszystkie kluby działające w województwie https://zzss.pl/index.php/sport/kluby-zzss w których zrobisz do celów sportowych i w niektórych także do celów kolekcjonerskich(tak, możesz po egzaminie PZSS zrobić dwa takie pozwolenia).
@maniektme: To moja subiektywna opinia. Wg mnie STS to realnie 1400 zł w pierwszym roku gdzie jak ktoś nie ma pozwolenia to dużo nie poużywa strzelnicy. W kolejnych ok. 700 czyli już akceptowalnie biorąc pod uwagę fajną strzelnice.
@Misqadv: Może być drożej lub nie będzie możliwości korzystania - to zależy od klubu który ma strzelnice. Sam jestem w Braterstwie i sportowo strzelam w Gryfinie a resztę pod Stargardem.
@MMCyrus: Fajne podsumowanie, dzięki! Też jestem w Braterstwie i na odpykanie startów do licencji jeżdżę do Gryfina - szybko, sprawnie i przyjemnie. Poćwiczyć samemu czasem chodzę do Delve ale niestety nie da się tam postrzelać dynamicznie. Chciałbym jednak spróbować dynamiki, mógłbyś coś polecić?
@MMCyrus Dzięki. W Grajcar w zeszłym roku pytałem to mówili, że trzeba mieć kogoś kto wprowadzi, do tego sporo kasy sobie wołali za składkę. Szukam czegoś w stylu Delve GT tylko żeby postrzelać dynamicznie parę razy w roku. Słyszałem, że Batalion jest fajny ale jeszcze nie miałem okazji odwiedzić.