Wpis z mikrobloga


NOWE RUSKIE PRZEKAZY!

Wczoraj syn pianisty przykuł się do McDonald's w Moskwie(w proteście przed zamknięciem). Jest gruby otyły idealnie żeby obśmiać te restauracje i pokazać jak niby wygląda typowy zepsuty przez zachód gruby rosyjski dzieciak/facet. Zrobił się z tego viral(tt, pikabu, reddit a teraz widzę to w gorących na wykop.
Zobaczcie kto rozpowszechnia te info na Twitterze.
Tu zdjęcie z gorących wykopu. Widzimy, iż post twiterowy wrzucił "Jasiu Wiśniewski CK"
W komentarzu dam zdjęcie ruskiego trola.
Ten Jasiu Wiśniewski CK to jest coś jak te"olsztyn online, Kielce online itd". Założone dawno temu konto, które jest świetnie prowadzone i udaje "normalnego" obywatela a to są pieprzone sowiety. TO TRZEBA NAGŁOŚNIĆ !!!
#wykop #ukraina #rosja #wojna
źródło: comment_1647249547weumJV8ktEoA80cDBwei97.jpg
  • 8
@PSL_Powisle: Człowieku, polecam wizytę u psychiatry, wszędzie widzisz "ruskie onuce", za niedługo gdy twoja stara powie ci dzień dobry, to nazwiesz ją ruską onucą, bo dzień wcale nie jest dobry, i to jest "nowy ruski przekaz" cokolwiek to znaczy. Naprawdę skorzystaj z mojej rady, zaczynasz się robić niebezpieczny
@frutson Sprawdź to konto na Twitterze to jest schemat. Nie dziwiło, cię że Kielce online i jakieś inne stronki, które były sport czas na Instagramie i miały sporo followers ów i neutralnych postów o pogodzie zaczęły nagle siać ruska propagandę.
Wszystkie jak od szablonu. Tu też jest pewien szablon i ja go widzę.
@BadSebastian: i pisze to zielonka, pewnie dlatego że stara ci mówi co rano dobre utra siergiej...
w awatar powinniście wstawiać sobie ziemniaczki takie świeżutko z ziemi wyciągnięte, bo nawet na ten obraz niedługo się będziecie ślinić. A mcdonald wam sie marzy XD
@PSL_Powisle: Oczywiście. Pamiętaj o mojej radzie, rozumiem twój stres wywołany wojną, dlatego idź do apteki, kup Panawit, nie pij kawy, nie pal papierosów, dobrze się wyśpij, a jak po tygodniu dalej będziesz widział onuce, to psychiatra. I uważaj żebyś się nie zapędził w realu z takimi tekstami, bo ktoś ci może #!$%@? w zęby za takie pomówienia