Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie MBA M1, jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się że moja obecna stacja dokująca (Dell WD19) nie współpracuje z nim, tzn niby działa ale włącza się tylko jeden monitor ( ͡° ͜ʖ ͡°)....

Stan posiadania: Dell 7300 (służbowy) // MacBook Air M1, stacja dokująca Dell WD19, Lenovo USB-C Gen 2, 2, 2 monitory FHD
Chciałbym osiągnąć taki stan kiedy oba komputery (oba mają Thunderbolt 3) podłączę do jednej stacji dokującej i wszystko będzie działało od 2 zewnętrznych monitorów po słuchawki.

Po szybkim googlowaniu podobno stacja dokująca Dell D6000 działa z mba m1, ale nie jestem pewny czy będzie działać poprawnie z tym dellem?

Macie jakieś inne propozycje?

#apple #macbook #laptopy
  • 5
  • Odpowiedz
@Gautama: Ja mam d6000 do maka na intelu i te drivery do displaylink są kiepskiej jakości. Nie wiem jak na M1 ale na moim to czasem się nie chce obudzić po podpięciu do stacji a czasem po odpięciu przestaje działać główny ekran laptopa i tylko reset pomaga. Może będziesz miał więcej szczęścia ale dla mnie średnio stabilne rozwiązanie.

No ale z plusów podpinam do laptopa jedynym kablem dwa monitory, kamerkę, klawiaturę,
  • Odpowiedz