Wpis z mikrobloga

Dobra Daniłov, chyba Wam się już znudziło bronienie przez rosyjską agresją bronią, która macie z zachodu. Może pora na to, żebyście się łukami pobronili przez trzy dni, gdy jednak NATO uzna, ze Twoje wypowiedzi to podstawa do uruchomienia art. 5 NATO.

Trzeba tych Ukraincow ukrócić, naprawdę. Niech zamkną mordy i się bronią, a nie próbują nas wplątać w wojnę od tygodnia. Im się sufit na łeb zwalił, że tak traktują swoich sojuszników.
#ukraina
Pobierz
źródło: comment_1647169407ryA20V1FOTza5K2IZEDbdl.jpg
  • 24
@niezdiagnozowany: To jest bardziej skomplilowane niż myślisz. Oni bronią wiarygodności USA, które nie zgodziły się oddać dobrowolnie Ukrainy Ruskim. I mają teraz poczucie, że zdychają na darmo, bo USA mają ich w dupie. Coś podobnego jak my w 39' z tym że oni nie mają formalnego sojuszu z Zachodem. Zatem Ukraińcy próbują wciągnąć NATO do wojny, bo taki mają interes w tym. USA ma interes, żeby Rosja przegrała, ale boi się
@crash210: no nie wiem mi to nie wygląda na żadną wojnę zastępcza szczerze mówiąc, tylko coś na wskroś chęci przejęcia Ukrainy i zdemolowania im panstwa + grania na nastroje wewnętrzne + próby jakiejś pokracznej negocji w kontraktach na surowce.
@niezdiagnozowany: Wszystko było wyłożone w ultimatum Putina z grudnia. Ukraina miała być pod butem Rosji, USA miały robić wypad z państw bałtyckich, Polski i Rumunii itd. USA się na to nie zgodziły, to Putin postanowił pokazać, że on to zrealizuje siłą. Na szczęście #!$%@? mu to idzie, więc teraz to juz tylko, może sobie co najwyżej zneutralizować Ukrainę, ale gdyby Ukraińcy się poddali w 3 dni to dzisiaj może już byłaby
@niezdiagnozowany: Wciągnięcia NATO do wojny chce naprawdę bardzo wielu tylko że trzeba wymyśleć jak będziemy argumentować to że granicy bronimy aż pod moskwą.

A tak serio to człowiek z zachodu (w przeciwieństwie do ruska) jest prawy i musi mieć prawdziwy powód do agresji na ruskich. Samo to że #!$%@?ą swoimi zwierzęcymi działaniami nie jest powodem do uruchomienia artykuły 5 NATO choć moralnie było by to uzasadnione.
@niezdiagnozowany:

The Russian proposal also ups the ante by putting a new demand to roll back NATO military deployments in Central and Eastern Europe, stating that the parties agree not to send any troops to areas where they hadn’t been present in 1997 — before NATO’s eastward expansion started — except for exceptional situations of mutual consent. Poland, Hungary and the Czech Republic joined NATO in 1999, followed in 2004 by
@crash210: dzięki, ale dobrze wiemy, że to zwykle pieprzenie i próba tego, żeby mieć lepszą pozycję negocjacyjna, nikt tego typu slow nie bierze na poważnie. Tak samo jakbym kupował od Ciebie samochód i próbował wziąć ten samochód za darmo a w dodatku kazać obsiać Twój ogród rzepakiem. A staneloby na tym, że kazalbys mi #!$%@?ć bez auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niezdiagnozowany: Ławrow (chociaż nie jestem pewien czy to on) powiedział, że to ultimatum to nie menu w restauracji, żeby sobie coś wybierać. Oni naprawdę czuli się silni i wiedzieli, że w Europie nie ma żadnych poważnych wojsk. Z tym, że chyba nie wiedzieli w jakim stanie jest ich armia i w jakim stanie jest armia ukraińska... ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crash210:

Ławrow powiedział, że to ultimatum to nie menu w restauracji, żeby sobie coś wybierać.


Też Ci tak mogę powiedzieć i co z tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oni naprawdę czuli się silni i wiedzieli, że w Europie nie ma żadnych poważnych wojsk. Z tym, że chyba nie wiedzieli w jakim stanie jest ich armia i w jakim stanie jest armia ukraińska...


Nie no mordko bądźmy poważni,