Wpis z mikrobloga

#monitor #csgo #240hz

ostatnio kupiłem na własną rękę monitor AOC na matrycy VA 240hz no i sie przejechałem. ogólnie jest git ale do gier typu cs go sie nie nadaje ze względu na ghosting. patrząc na streamach to przy szybkich ruchach mają obraz ostry i płynny, u mnie przy szybkim ruchu myszki obraz sie rozmywa.. przechodząc do sedna, prosze o monitor godny polecenia który nie ustępuje wiodącej gamingowej marce benq i jest korzystniejszy cenowo. z wymagań to 240hz, 24-25cali, jak najmniejszy opóźnienia i najbardziej ( co zawiodło w matrycy VA) to zredukowany do minimum ghosting. pisząc w komentarza polecono ASUS VG259QM albo Dell AW2521HF. który z tych jest lepszym wyborem albo jeszcze ktoś ma może jakieś inne propozycje?
  • 11
@ZioUkoVsky:
polecam ASUS, są niezłe do gaimingu, chyba wyciągneli co się tylko da z matryc IPS
DELL i LG też mają całkiem responsywne matryce wg opinii, ale podobno często zdarzają się problemy z cloudingiem, szczególnie na rogach

na www.rtings.com są całkiem sensowne recenzje i porównania
@ZioUkoVsky jak masz budżet do 1500zl to poczekaj na promocję BenQ xl2540k, lub dołóż 98 zł i kup go teraz(morele). Full HD, TN, 240hz. A co najważniejsze, specjalnym programem uruchamiasz stroboskop(dyac) i masz praktycznie identyczny monitor jak na turniejach csgo. Na turniejach używają xl2546k - który kosztuje ponad 2k zł.