Wpis z mikrobloga

Nadrabiam ostatnie odcinki HP - powiem szczerze że o ile w HP4 casting robili w psychiatryku, to HP5 chyba w gimnazjum.
Przepraszam bardzo, ale powoli wszyscy uczestnicy zaczynają mnie irytować.
Ciekaw jestem jakby wyglądał HP z ludźmi w wieku załóżmy 25-40, który mają wsystko w głowach poukładane. Kiedyś był taki program Wyspa Przetrwania na Polsacie - tutaj jest skład osobowy tego programu: https://www.polsat.pl/program/wyspa-przetrwania/ - zobaczcie w jakim wieku i jak bardzo ciekawe postacie w nim były - od dyrektora banku, po strażaka, specjalisty IT po hodowcę bydła, księgową czy licealistkę. Totalnie różni ludzi, którzy coś robią w życiu i mają jakieś wartości, priorytety - są jacyś.
Pamiętam jak widzowie płakali i mówili że fajnie by było aby w HP pojawiali się zwykli ludzie i się w HP5 pojawili - tak zwykli i tak przeciętni jednocześnie że aż głowa boli... Aż nie chce się uwierzyć że do HP zgłaszają się tak mało barwne postacie, nic nie robiące w swoim życiu. Gdyby chociaż ktoś jakies studia ciekawe robił, był inspirujący - porażka, a jak slyszę że któryś z uczestników mówi że Karolina jest inteligentna to ręce opadają.
PS: oczywiście dalej będę oglądał bo jestem fanem formatu HP, ale ludzie po bieżącej liczbie odcinków są zdecydowanie poniżej oczekiwań.
#hotelparadise
  • 14
@Olostro: Ja generalnie lubię programy reality, zatem każdy dla mnie jest fajny.
Gigantyczna przewaga BB polegała na tym że relacje live były, a w HP to jakieś szczątki, a w tej edycji to jakieś nieporozumienie
@kipman1: Nie tylko o live chodzi ,ale to że w BB ludzie byli karani, mieli próby wytrzymałości charakteru np. głodzeniem a w HP mają za dobrze i jedyne ich zmartwienie to się sparować. W HP jest za mało prób wytrzymałości psychicznej uczestników
@Olostro: HP na tym nie polega, to program mający mieć podobny format do Love Island. Kompletnie inny target niż BB. Dziwi mnie, że sporo osób porównuje oba programy do siebie. Co do relacji "Live" to prawda, chyba tylko 1 i 2 sezon miały w miarę sensowne te relacje. W HP przede wszystkim brakuje tego, że to nie jest prawdziwe "Live", tak żeby np. uczestnicy nie mogli się wygadać, spoilerować itd. Porównując
@Redoxx: Dlatego ludzie porównują HP do BB bo BB jest lepsze od HP i Love Island. Do BB nie wprowadza się tylko sztucznych lalek jak w HP i LI ale zwykłych ludzi. Realizm na korzyść BB wobec HP i LI jest przygniatający. W BB ludzie nie są w stanie udawać kogoś innego niż są bo są poddawani psychologicznym pułapką. Nie ma nic dziwnego w tym, że ludzie to porównują, bo ludzie
@Olostro: To prawda, masz rację (i tak, ten sezon jest gówniany). Ale. Powtórzę jeszcze raz, BB i HP to kompletnie inne formaty, co sam przyznałeś. BB opiera sie o wygranie jednostki, poprzez jej realną walkę fizyczną i psychiczną. Celem HP (i LI) jest stworzenie par, być może związku, znalezienie tzw. drugiej połówki bądź paktu, dzięki któremu dojdzie się do finalu. W HP celem uczestników jest takie rozgrywanie i eliminacja przeciwników, żeby
@Redoxx: Chodzi Ci o hejt na patolke z 3 edycji no i co w związku z tym ? Pogadali i tyle. Nie wkręcaj że BB nie jest kręcone z obawy przed psycho-widzami. Moim zdaniem BB nie jest kręcone bo jest droższe w utrzymaniu od HP