Wpis z mikrobloga

@Orowerbogatszy: był taki serial gdzie kobieta zajmowała się dzieckiem z patologicznej rodziny ale to było po chinsku 4 mc temu i nie pamiętam nazwy
stanęłam na coś koło 11 odc i chyba do tego wrócę
@Orowerbogatszy: był też film po chinsku o lekarzu którego skazali za polityka który chciałam oglądnąć ale wtenczas nie miał tłumaczenia a ja co prawda jestem inteligentna ale również leniwa i nie chciało mi sie ogarniać nazw medycznych z chin na pol
jest 3 w nocy także idealna pora żeby to znaleźć
@SarahC: na netflixie sporo gówna z fabułą prostą jak budowa cepa które nie ma żadnej wartości dodanej, jedyne co to można przy tym czas stracić. Ale są się znaleźć perełki tylko t trzeba wiedzieć czego się szuka. Obczaj sobie dokumenty /historyczne których trochę tam jest to przynajmniej się czegoś dowiesz, world war 2 in colour fajne np
bycie inteligentną osobą jest przeyebane

szukasz nowego filmu na netflix i wszystko cie nudzi


@SarahC: Wyciągasz błędne wnioski. Mam dostęp do wszystkich filmów (torrenty, warezy, vod), a w tym roku w całości oglądnąłem całe dwa filmy. Trzeciego nie byłem w stanie dooglądać, mimo dobrych recenzji.
Nie uważam się przez to za intelektualistę. Wyciąganie złych wniosków świadczy raczej o głupocie.