Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś pda typu qtek 9000 albo czegoś innego pod kontrolą windows mobile jako gadżet do irca, starych gierek mobilnych i ogólnego dopełnienia zestawu z retro kompem pod xp. Porady?
#pda #retrocomputing
  • 11
@HachiRoku: Szukaj sprawnych, unikaj niesprawnych xD Mam gdzieś HP IPAQa RX3715 z WM2003, działał fajnie, trochę się nim bawiłem z 14 lat temu, ma WiFi, więc myślę że ten model mogę polecić. Ale coś z UMTS jak Qtek to pewnie lepszy wybór.
@HachiRoku: Strasznie zamulał. Ale Motorolę a920 ciepło wspominam. PDA na windzie szybsze, aczkolwiek mniej stabilne. PalmOS sobie zobacz, to dopiero było. Szkoda że Treo zawsze było drogie.
@HachiRoku: Nie wiem, chyba nie te czasy już. Ja mam taki co odbiera wiadomości z sieci pagerów :D A co do appek, full wypas - simcity, emulator gameboya, jakiś fps, czytnik ebook, terminal szeregowy i interpreter basica xD
@atari666: nie no wiem i chętnie bym kupił ale teraz potrzebuję czegoś co będzie non stop w plecaku żeby szybko wejść na bbs, irc itp. Jeśli chodzi o gabaryt i fakt ładowania z micro usb to n97 mini była by idealna. Ale system gówno...
@atari666: w sumie jeszcze muszę zobaczyć jak wygląda temat aplikacji których potrzebuję na androidzie 2. Wtedy dochodzi całkiem sporo ciekawych wczesnych androidów jak Motorolka Milestone albo HTC. W sumie jest jeszcze HTC Touch Pro 2 z Windowsem.