Wpis z mikrobloga

@www3: pamiętam, że przez ostatnie półtora roku, przynajmniej raz na tydzień lądował ten obrazek na głównej, jeszcze zanim zaczęły pojawiać się spekulacje wojenne. Już wtedy śmierdziało mi to na kilometry, ale wykopki radośnie przyklaskiwały uszami, chociaż o Ukrainie mieli zdanie obudowane na trzech artykułach i paru linijkach wikipedii. Martwi mnie trochę w jakim świecie przyszło nam żyć, gdzie dezinformacja lub podprogowe lansowanie narracji jest na porządku dziennym i ta obrzydliwa maskarada
  • Odpowiedz
@potrzebne-informacje: od razu mówię, że się bardzo z tobą zgadzam. ale - można sobie gdybać, czy to była zorganizowana akcja czy po prostu my, jako zwykli Kowalscy potrafimy nakręcać spiralę nienawiści do drugiego narodu ale...

przez ostatnie półtora roku, przynajmniej raz na tydzień lądował ten obrazek na głównej


za to g&*#(o jest odpowiedzialna tylko i wyłącznie @Moderacja i @m__b
sorry, latał ten ksenofobiczny mem non-stop po waszych serwerach i jakoś nie
  • Odpowiedz
@Dr-Livingstone: panie Doktorze. wszyscy wiemy, że każdy ksiądz to pedofil, a JP2 był bezpośrednio odpowiedzialny za pandemię HIV w Afryce. a no i wystarczy obejrzeć 7 minut filmiku na YouTube, żeby się dowiedzieć, że Matka Teresa była złem wcielonym. ( ͡° ͜ʖ ͡°) proszę sobie nie robić jaj - to Watykan odpalił to ostatnie trzęsienie ziemi w Japonii.
  • Odpowiedz
@www3: Poraz kolejny powtarzam nie ma nic złego w heheszkach z sąsiadów. Bez spiny mnie śmieszą zagraniczne memy czy kawały o Polsce. To akurat było śmieszne szczególnie jak trollowalo się naciągaczy z Olx.
Przecież to nie oznacza jakieś nienawiści od razu, takie sąsiedzkie pstryczki w nos.
  • Odpowiedz
@Fantum: skąd masz info, że to byli Ukraińcy? dosłownie daj mi potwierdzenie, że większość scamów na OLX była akcją obywateli UA.
  • Odpowiedz