Wpis z mikrobloga

@AntemuralePrzegrywitatis: jedzenie dla bezdomnych jest rozdawane więc z głodu nie zginiesz a jak nie masz domu to są ośrodki dla bezdomnych a jak nie masz pracy to idź do urzędu albo złóż gdzieś CV może cie ktoś przyjmie ewentualnie jak tu nie możesz znaleźć pracy to wyjedź za granicę jesteśmy w unii europejskiej i w strefie schengen więc nie powinieneś mieć z tym problemu
@Cz0rnyz: Z głodu nie zginiesz, widzisz jak masz dobrze!?!?!? Żyj w ośrodku dla żuli i #!$%@? w obozie zagłady u Janusza, który łamie prawa człowieka, będzie super ci się żyło za te 2,5k na rękę z sobotami!!! Jedz zagranice z gołą dupa, na pewno będzie dobrze!!! Co z tego, że zostałeś zrujnowany w dużym stopniu przez czynniki na które nie miałeś wpływu, wszystko jest zajebiście!!!
@AntemuralePrzegrywitatis: no widzisz to co się dziwisz że ludzie ukraińcom pomagają? maja tak samo #!$%@? a nawet bardziej muszą żyć ze świadomością że po drugiej stronie granicy zostali mężowie ojcowie bracia kuzyni synowie itp
dodatkowo trafili do polski prawdopodobnie bez grosza nie biorąc ze sobą nic a ty przynajmniej z goła dupą możesz zaplanowac wyjazd oni nie mogli oni zostali do tego zmuszeni z dnia na dzień po za tym powiedziałeś
@Cz0rnyz: widzisz a ja nigdy nawet nie miałem bliskich, a przynajmniej nie takich co by nie mieli mnie w dupie. Jedni bez grosza, inni z oszczędnościami, ja zrujnowany między innymi przez ten #!$%@? świat i gównopandemie utonalem w długach, mogę zaplanować wyjazd na co? Na zebranie na dworcu w Niemczech? Zrobiłbym co się da by móc mieć jak oni, zostać uchodźcą i mieć szansę zacząć od nowa, odmienić życie. No mam
@AntemuralePrzegrywitatis: ja nie mówię że ty masz zajebiście bo rozumiem że masz #!$%@?ą sytuacje ale dalej nie potrafię zrozumieć niby w czym ukraińcy maja od ciebie lepiej? ty też możesz przecież dostać pomoc w końcu partia socjalistyczna rządzi
@Cz0rnyz: Ja to #!$%@? dużo więcej podatków, niż z tego mam (w gotówce nigdy od państwa nic nie wziąłem i nie dostałem), tak działa socjalizm, komuś dadzą, lecz nie mi. Tym co na PiS głosują no i teraz Ukraińcom też.
@AntemuralePrzegrywitatis: no ale przynajmniej masz prace a ukraińcy z dniem wojny stracili prace i trafili do państwa gdzie totalnie języka nie znają więc naturalną sprawą jest że ludzie chcą im pomóc po za tym wątpie że ludzie będą chcieli ukraińców wiecznie utrzymywać max miesiąc i jeżeli sytuacja się nie zmieni to w polsce zaczną się bunty
@AntemuralePrzegrywitatis: no ale w czym ty masz gorzej od Ukraińca co uciekł z kraju bez niczego bo wojna? I stracił tam dom i dobytek warty może dużo więcej niż Twoje długi?

Siedzisz na jakiejs melinie, jeść masz co, alkohol pijesz, internet, komputer, spędzasz wolny czas tak jak chcesz i ty jesteś niepoważny mówiac że masz gorzej od prawdziwych uchodźców wojennych. gadasz absurdy i tyle
@AntemuralePrzegrywitatis: Uważasz że większość z miliona uchodźców któzy przedostali się w ostatnim czasie do Polski ma lepsze komputery od Ciebie? XD Nie dość że tam w czasach pokoju była bieda duzo wieksza niz w Polsce i minimalna krajowa to z 900zł, a teraz całe dobytki zabrali w torbach i myslisz ze oni tam wniesli do Polski lepsze komputery niż Ty masz? To jest naprawdę taki absurd ze nie wiem jak mozna
@cebularz_szkorbutnikowy: No ja mam połamany ledwo dziajacy szajs kupiony kiedyś jako najtańszy z media markt xd Wielu z nich pracowało w Polsce ale nawet ci co zawsze żyli na Ukrainie uwaga w większości mają kompa xd i pewnie w większości go zabrali. Chciałbym być zmuszony do migracji, bo chciałbym zostać uchodźcą i dostać niepowtarzalną okazję zacząć wszystko od nowa. Mają lokum takie samo, jak ja xd prawie mnie #!$%@? z tego