Wpis z mikrobloga

nie było jakoś mega mrozów w tym sezonie


@Kulki: mróz nie jest najgorszy jeśli chodzi o smog. Owszem wysoki mróz i bezwietrzna pogoda dają piękny smog, ale bezwietrzna pogoda i temperatury z przedziału +3 -2 też są idealne.
Z chęcią się dowiem czym Ci tak podpadli


@LOGlN: oj, nie mi - mnie te gnoje znają i się hamują. Ale spoko. Lista. - niepełna i krótka bo leniwy jestem.

- Olszówka - spalarnia odpadów medycznych - ludzie się skarżą że #!$%@? i mają popiół na ogródkach, wioś dementuje i twierdzi że para wodna z komina leci, nagły wzrost zachorowań na nowotwory - co się okazuje zaczęli zwozić odpady z całego
@dasfinaleresultat: Długa ta lista. Przyznaje Ci racje, trochę tego syfu jest

Jednak nie uważasz ze każde miasto tej wielkości boryka się z podobnymi problemami (spalarnie, wysypiska, maszty, hałas itp)? Dodatkowym problemem w BB jest tez fakt ze miasto ma ograniczone możliwości z powodu otoczenia górami, i nie da się zrobić np. wysypiska poza miastem.
Ps. Temat myjni interesujący, tak jak osoba jej właściciela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LOGlN: tak, i tak zamknęli, po latach. A zgodnie z literą prawa nie mieli możliwości jej nigdy otworzyć bo to samowola budowlana jak się na końcu okazało. Zajęło to chyba 8-10 lat, ale z drugiej strony żadną tajemnicą jest że w bielsku prawo obowiązuje tylko tych, co go przestrzegają, w stosunku do reszty często gęsto nie da się "stwierdzić że złamali". ( ͡° ͜ʖ ͡°)