Wpis z mikrobloga

@Mrpossij: > 12 950 tyloma czołgami, według szacunków z 2020 roku, ma dysponować Rosja

Super! Pokażą na defiladzie czyste "gołe" T72 bez żadnej modernizacji. W stanie jakim weszły do służby w 82 czy 85 roku. XD A może jeszcze starsze i rownież nie modernizowane T64 z 70 roku? Ja wiem że ilość czołgów w rosji robi wrażenie ale trzeba pamiętać że są to zakonserwowane i nie modernizowane czołgi które w chwili
  • Odpowiedz
@ToNieOn: Tego nie wiesz bo nie znasz faktycznego stanu uzbrojenia kacapskiego. Liczba ich czołgów się podwoiła od 2018. Do tego mamy kolejne 2 lata a putler pies wiedział o inwazji wcześniej i szykował się na nią. Chciałbym się mylić Mirasku ale mam złe przeczucie, że na pierwszy front wyszło to co zalegało w magazynach (przecież w wojnie chodzi o to, żeby wyczyścić magazyny na nowsze i jeszcze bardziej śmiercionośne technologie).(
  • Odpowiedz
Chciałbym się mylić Mirasku ale mam złe przeczucie, że na pierwszy front wyszło to co zalegało w magazynach (przecież w wojnie chodzi o to, żeby wyczyścić magazyny na nowsze i jeszcze bardziej śmiercionośne technologie).()


@Mrpossij: To jest głupie wg. mnie. W ten sposób tracą nie tylko czołg ale też 4 przeszkolonych żołnierzy.

Budżet armii FR został rozkradziony i tyle
  • Odpowiedz
@Mokraszparka: To może być głupie według Ciebie bo nie prowadzisz ani wojny ani państwa. Tą wiedzę można pozyskać na lekcjach historii w szkole podstawowej. Żołnierze rzuceni na front tez nie wydają się pierwszych lotów. Tak jak już wspomniałem wcześniej, chce się mylić w tej kwestii Mirasku ale historia lubi się powtarzać. Trzymam kciuki jednak za Twoją tezę.
  • Odpowiedz
@Mrpossij: No dobra to może jeszcze inaczej. Rosja wysyła stare czołgi i transportery opancerzone i jednocześnie osłania je drogim sprzętem przeciwlotniczym którego sporo nie mają i jest mega drogi czyli Pancyr-S1(warty 20 mln dolarów) i 2K22 Tunguska ($16 mln dolarów) po to aby potem te lepsze czołgi i transportery opancerzone jechały bez wsparcia przeciwlotniczego bo te zostało zniszczone jak eskortowali radziecki złom ( )
  • Odpowiedz