Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Miskagnoju: Dla mnie też Ajdżin wygląda jak dziecko. Dla mnie podobnie jak do rodziców czy do dzieci, nie widzę w niej kobiety, jakby to ująć, jakiegokolwiek obiektu seksualnego. Dlatego też obrzydza mnie, że czterdziestoparoletni facet się do niej dobiera. Trochę jakbym patrzył na pedofila i dziewczynkę z podstawówki będących razem. Ale co tam, niech będą razem ¯\_(ツ)_/¯ Mam nadzieję, że Ajdżin oskubie tego darmozjada i kopnie w dupę za parę lat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vegasik69: Ajdżin ma 19 lat, miała urodziny w sylwestra kiedy jeszcze trwała afera ślubna Damiana ¯\(ツ)_/¯

Też trzeba przyznać, że Filipińczycy mają zupełnie inną urodę od naszej i wiele ich dorosłych kobiet, dla nas, Polaków wygląda na co najwyżej nastolatki. Damian coś kiedyś mówił, że podobno niektórzy dorośli mężczyźni przez całe życie nie mają zarostu, a nawet mężczyźni i kobiety włosów poza tymi na głowie nie mają. ¯\
(ツ)_/¯
@chlopak_z_blokow: Damian też coś kiedyś mówił o tym, że Filipińczycy mający 40/50+ wyglądają na naprawdę staro, jakby mieli 20 lat więcej albo jeszcze więcej. Zobacz na ojca Ajdżin. Nie wiem ile on ma konkretnie lat, ale pewnie coś pomiędzy 40 lat a 60 lat. Mimo takiego wieku wygląda jak mumia Ramzesa II, który miał 91 lat w chwili śmierci ¯\_(ツ)_/¯
pelt - @chlopakzblokow: Damian też coś kiedyś mówił o tym, że Filipińczycy mający 40/...

źródło: comment_16467622913fRQpcrKKJshqysiYZb6T6.jpg

Pobierz