Wpis z mikrobloga

Takie życzenia dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć ten film z afery budowalnej:
Mam nadzieję, że kiedyś na światło dzienne wypłynie film, na którym dwóch typów, rucha was, wasze siostry, matki albo kobiety, nagrywa wbrew waszej woli i cały internet będzie mógł go sobie obejrzeć. A różowe, które chcą te film zobaczyć to już w ogóle patola. Postawicie się w sytuacji tej dziewczyny. 6 lat temu na imprezie 2 #!$%@?ów się z wami ruchało i nagrali to wbrew waszej woli a teraz cały polski internet będzie to oglądał. Reprezentujecie biedę umysłową na poziomie polaka i tego zabielskiego.
#famemma
  • 34
  • Odpowiedz
@jeremy-grancarno: ale seks uprawiają czy ty jak jezus, narodzony z niepokalanego poczęcia?
Dla mnie to tam mógł być gangbang 50 osób, karły mogły na głowach nosić koks na srebrnych tacach i gdyby nie antykoncepcja to urodziły by się tam bliźniaki czterojajowe. Skoro nie chciała być nagrywana to nie powinna być i tym bardziej nie powinno to być pokazywane komukolwiek. Już nie wspominając o upublicznieniu tego.
Jak ktoś to wypuści do
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: ale to po jej stronie lezy odpowiedzialność za to czy bzyka sie z kimś naprzeciw kamerki. Ja na przykład nie posiadam takich nagrań ze swoim udziałem i dam sobie uciąć rękę, ze nikt nie posiada. Po prostu jako osoba dorosła mam wpływ na to czy jestem nagrywany czy też nie. Żeby nie było, mi nie zależy na wypłynięciu tego nagrania, dlatego wydaje mi sie ze jestem obiektywny w tym
  • Odpowiedz
@jeremy-grancarno: aha. czyli jak ktoś sobie robi nagrania czy nagie fotki to od razu godzi się na ich upublicznienie?
Ja np. takie nagrania posiadam, sporo dziewczyny wysłało mi nagie/półnagie fotki. Prędzej by mi #!$%@? usechł niż bym to gdzieś upublicznił bo mam zasady. ktoś podesłał mi coś, ufając że tego nie upublicznię. Oni ją zapewniali, że to nie wypłynie. a tutaj teraz mnóstwo osób chce to zobaczyć. po co im
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: robienie sobie prywatnie nagich fotek czy nagrań, tym bardziej z osobą z którą jest sie w związku to co innego niż puszczanie sie na kamerce z dwoma internetowymi łbami. Nie każdy ma takie zasady jak Ty, a wiele osób ich nie ma w ogóle i trzeba to brać pod uwage. Większość ludzi ma nudne życie więc liczą na wypłynięcie tego nagrania. Jeśli tak sie stanie to pewnie masz racje,
  • Odpowiedz
puszczanie sie na kamerce z dwoma internetowymi łbami.


@jeremy-grancarno: czemu puszczanie się? czemu ją stygmatyzujesz? to, że dla ciebie seks istnieje tylko z miłości i w sypialni to nie znaczy, że każdy tak ma.

Nie wiem, ale duża część winy jest po jej
  • Odpowiedz
ale że niby ma nam być szkoda jakiejś #!$%@? co dawała dupy na imprezach? xD


@docent1995: no tak bo dla wykopka piwniczka uprawianie seksu poza sypialnią to #!$%@? się.

większość matek czy sióstr nie daje dupy na
  • Odpowiedz