Wpis z mikrobloga

To co, nowy sutener, filantrop, człowiek bezinteresownie chcący pomóc osobom bezdomnym, który nie robi tego dla poklasku i kasy, chciał #!$%@?ć największą gwiazdę z Ełku czyli Stacha bo... jest mała oglądalność ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). HaHaHa ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Niestety wasza firma zmierza do upadku, kasa z donejtów nie płynie strumieniem tak jak myśleliście.
Alkoholicy piją trutkę, leją pod siebie a Wy ich upokarzacie na wizji, czerpiąc z tego procederu zyski.
Moze czas najwyższy aby Prokuratura i Policja z Ełku przyjrzała się Waszym działaniom w sieci, tak samo jak to zrobiła w przypadku konkurencji.
Mit bezinteresownego pomagania upadł. Tfuu na Was zjeby od bandyty.

#papasmerfik
  • 6
  • Odpowiedz
@kseroboy: wiem, ale mam beke jak nowi sutenerzy musieli chodzić za Stachem i obiecywać złote góry żeby tylko opuścił ćpuna, bo ich oszukuje, zarabiając krocie, a największa GWIAZDA ŚWIATA nic ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jaka ta rzeczywistość jest okrutna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Myśleli, że skopiują pomysł 1:1 i bedzie maksimum zysku przy minimalnym wkładzie.
Niestety gówniaki zakupili sprzet, koszty wynajmu, jedzenie
  • Odpowiedz
@FeeE: Nie zakupili sprzętu i to najważniejszy problem tych liveow. Nic nie słuchać, nic nie widać przez kamerkę za 30 zł. Bez pomysłów, licząc na gotowe „ej dajcie znać co byście chcieli zobaczyć na lajwach”. Nie probsuje picia, ale nawet na alkohol tam nie maja. A co dopiero na wyżywienie na co dzien.
  • Odpowiedz
@kseroboy: Najbardziej mnie się podobało akat to że na początku jak się jeszcze lajtów nie było to zarzekali się że nie będzie alkoholu nic a nic! potem życie zweryfikowało :D
  • Odpowiedz
@SKOKOBRYK: czyli wrócił do zarabiania tak samo jak robił to na wosciach. alkus miał wszystko: wódkę, piwo, nalewki, gotowe żarcie z knajp a mu było ciągle mało. Niech wraca do swojego żywota menelskiego. Ma szczescie, ze juz prawie po zimie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz