Wpis z mikrobloga

@zoppo: Oferta atrakcyjna finansowo, pogadalem tez z jakims ziomkiem ustrzelonym z linkedina o pozycji i opinie mial dobrą. Mysle, ze gdyby nie putin, to oferte bym przyjal. Duzo ludzi z Bialorusi pracuje takze we wroclawskim oddziale, dwa etapy rozmow mialem z Bialorusinami, siedziba w Mińsku i zarząd w sporej części rowniez. Obawialem sie, ze obecne ukrainskie manewry moga wplynac na finanse firmy. Ja tymczasem celowałem w b2b i balem sie (w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Miraski, Chill po co tyle jadu. Tak wiem że Klika Tech nie jest z Wrocławia jakkolwiek mają tam główna siedzibę w Polsce, stąd pytanie wrzucone na tag wroclaw. Liczyłem że adresaci zrozumieją ten skrót myślowy. Dziękuję za wszelkie przemyślenia. Jakby ktoś miał jakieś jeszcze byłoby super
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pffflstlss: Dzięki. Też mam obawy związane z tym że są osadzeni na wschodzie w szczególności na Białorusi. Sprawdzałem i jeden z założycieli jest z Ukrainy a drugi z Białorusi ale wg. Info są z USA ale jak zostaną nałożone ewentualne sankcje to nigdy nic nie wiadomo.