Wpis z mikrobloga

Mirasy, czy opcja „Wipe Data” w Redmi-Recovery 3.0 usuwa wszystko włącznie ze zdjęciami na pamięci wbudowanej telefonu?

Ogólnie to problem jest taki, że pacjent Redmi Note 8 Pro wpadł w bootloopa z którego wchodzi tylko do recovery lub download mode. Powód - zmiana szerokości (?) interfejsu w opcjach programistycznych na jakąś dużą (albo małą - człek co do mnie przyszedł z problemem nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić). Bootloader zablokowany, więc nie ma opcji odblokować go bez normalnego włączania urządzenia do menu, nie da się przez ADB nic zmienić przez to również ani wgrać innego recovery czy oprogramowania. Czytałem ze jest opcja aby użyć bety starszej MiPhoneCośtam po chińsku wraz z translacją na angielski, ale niestety bez chińskiego konta Xiaomi nie działa a konta chińskiego nie mogę założyć bo ustawiając region na CHINA na stronie pojawia się tylko kręcące kółko i elo.

Chyba człowiek który do mnie przyszedł z problemem dołączy do grona osób, które zaczną robić backupy… 55GB zdjęć pójdzie do kosza. Chyba, że macie jakieś pomysły inne jak to ugryźć?

#xiaomi #redmi #android #redminote8pro #bojowkaandroid
  • 1