Wpis z mikrobloga

@1983: No wszystkie te hieny nie tylko TVP straszą w #!$%@? bo dla nich to świetny okres na $ XD proszę niech tylko ktoś sie zesra i dalej oglada/przegląda artykuły na stronie
  • Odpowiedz
@Norskee: Nie, ty wyslij.

@Bardamu: jakimowicz to tam #!$%@?, ta baba chyba pol minuty mówiła, ze przeprasza ze zle wyglada, takie czasy, nie ma czasu, a Cindy Crawford nigdy nie była, wiec zle wyglada i widzowie musza to jakoś znieść… - aż jej prowadzący przerwał zirytowany.

@G4SHI: ja oglądam, przepraszam, to jedyna tv naziemna prowadząca relacje 24h, leci u mnie jako tło, ale nie zapominam prychać
  • Odpowiedz
@1983: pamietajcie ze propaganda strachu to sposob na wymuszanie czegos nie tylko na obcym społeczeństwie. Nasze media fundują nam to od lat.
  • Odpowiedz
Jakimowicz w trzecim od lewej ekranie wypowiada się na tematy broni jądrowej?


@Bardamu: jest to powiązane z jego wykształceniem i wiedzą techniczną. Czy nie jest tak, że zarówno w elektrowniach atomowych, jak i w katalizatorach są używane metale ciężkie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@1983: parę dni temu TVN mnie tak samo załatwił zawałem z rana - dali zdjęcie które do złudzenia przypomina grzyb atomowy na relacji 24/h. Co za kanalie dziennikarskie ha tfu
  • Odpowiedz