Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #atomowa wytłumaczy mi ktoś po co buduje się taką atomówkę jak Satan skoro nigdy jej się ma nie użyć tylko ma byc straszakiem? Czy nie naiwnym jest myśleć że rosja tego gowna nie odpali? Osobiście uważam że to kwestia czasy, putin bedzie postawiony do sciany i to gowno odpali zeby rzucić wszystko co ma. Inni generałowie sa tak samo jebnieci jak on. Jesli slysze od jakiegoś bartosiaka że on jest zdrowy na umyślę to śmiać mi się chcę, bo gość jest pokroju stalina i hitlera czyli nic go nie obchodzi oprócz władzy i potęgi. Więc po co wydawać miliardy na bombę skoro ma się kurzyć, nie lepiej „udawać” że się ją ma i zrobić jakąś pokazówe?
  • 8
  • Odpowiedz
@kongoku: no wiem wszyscy tutaj na wykopie są zdrowi na umyśle tylko jeden Putin jest nienormalny wstał rano zjadł śniadanie i pomyślał ale fajnie by było najechać na Ukrainę xdd
  • Odpowiedz
@kongoku i czym później będzie zarządzał? Pustką na której nie będzie nikt mieszkał? A może wysadzi wszystkich żeby samemu atomówką nie dostać? Ta broń to mam wrażenie droga w jedną stronę...
  • Odpowiedz
@kongoku: no własnie po to się buduję, żeby była straszakiem. I nie ma znaczenia, czy putin jest szalony czy tylko udaje - bo w przypadku takiego 'niestabilnego' lidera blefowanie atomówką jest bardziej wiarygodne i to po jego stronie jest piłeczka. Samo użycie atomu = odwet, a odwet = koniec imperialnych marzeń putina.
  • Odpowiedz
  • 0
@Maver87: A czym stany miały zarządzać że uderzyły w japonie? Uderzyły i z dnia na dzień japonia się poddała bo zrozumiała że poszło to za daleko. Atomówka nie rozwali całego panstwa. Uderzy i każdy złoży broń i przejdą do rozmów. A tak teraz nikt z nim nie chce i nie będzie rozmawiał i on to wie.
  • Odpowiedz
@kongoku mam poczucie, że użycie broni atomowej przez ruskich nie zostanie obojętne przez USA w kontekście bezpieczeństwa w Europie. To nie ten poziom wojny, jaką mamy teraz... Ale to wszystko gdybania.
  • Odpowiedz
  • 0
@Maver87: No na pewno nie zostanie obojętne, ale co z tego jeśli już wyleci kilka atomówek, a putin będzie miał karte do rozmów bo powie że puści jeszcze więcej.
  • Odpowiedz