Wpis z mikrobloga

Chcę troche nostalgii i kupić sobie statek piracki jak ten barracuda. Ale nie #!$%@?ło mnie tak żeby płacić flipperom za to 2k bo po tyle na allegro chodzi(w oficjalnej sprzedaży już nie ma). Znacie jakieś dobre zamienniki które spowodują że wrócę do czasów bezpiecznego dzieciństwa i zbuduję sobie wreszcie statek piracki którego nigdy nie chciała kupić mi matka?
#lego #lepin
  • 17
sprawiedliwienia złodziei


@drakopl: skoro już wyszły z produkcji to znaczy że nie złodzieje bo nie konkurują z oryginałem. Jedyni złodzieje to #!$%@? flipperzy janusze biznesu którym nie dam ani grosza. Gdyby ci złodzieje nie wykupowali zestawu po to żeby sprzedać go drożej to bym mógł sobie pozwolić na oryginał bezpośrednio od LEGO. Dlatego dla zasady nie dam im zarobić.
@TurboDynamo: Zależnie od producenta. Od 60% do 90% jakości Lego. Jednak problemem jest to że to rozbieżność niekiedy w obrębie jednego zestawu. Np. Cegiełki są ok ale wężyki czy linki badziewne
@TurboDynamo: czasem lekkie luzy tutaj trochę zależy od zestawu bo przy jakimś mechanizmie np. w samochodzie lub w statku przy maszcie może to mieć wpływ odczuwalny ale luz w bloku klocków boli mniej, czasem (ale bardzo rzadko) brakuje z jednego czy dwóch klocków. Jeżeli chcesz złożyć postawić na półce i martwić że kurz się zbiera polecam, jak do zabawy to już mniej. Mam kilka statków od chińczyka i prezentują się dobrze.
Bodziuu - @TurboDynamo: czasem lekkie luzy tutaj trochę zależy od zestawu bo przy jak...

źródło: comment_1646803246kkxMpnZ1YP1DvpgVjQxbEB.jpg

Pobierz