Wpis z mikrobloga

ludzie kochani jak można płacić za piractwo


@vieniasn: normalnie, trzeba być nierozgarniętym i mieć wywalone na wspieranie finansowo złodziei ( ͡° ͜ʖ ͡°)

do tego przeba przerobić nitendo?


@Hirosek: Ale wiesz, że ten kartridż R4 odpala tylko gry z DS-a na 3DS-ie?
Poza tym nie da się już kupić oryginalnyxh pokemon Platinum wszystko leci z chin


@Hirosek: mam ci pudełko pokazać? Jasne, że się da kupić używki.

ta wiem ale mi zależy tylko na pokemonach.


@Hirosek: Kartridże R4 nie mają sensu na 3DS-ie. Wszystko możesz odpalać z karty SD z samej konsoli. I wymaga to przeróbki ale nie wymaga fizycznego ingerowania w konsolę.
@Kryspin013

@Hirosek: Kartridże R4 nie mają sensu na 3DS-ie. Wszystko możesz odpalać z karty SD z samej konsoli. I wymaga to przeróbki ale nie wymaga fizycznego ingerowania w konsolę.


Argument inwalida. Równie dobrze można kupić r4 i odpalać gry z kartridża bez konieczności przerabiania konsoli ¯_(ツ)_/¯
@chrusto: @Kryspin013: Sory byku ale nie jestem w stanie kupić sobie używki pokemon Platinum za prawie 200zl albo i więcej bo tyle oryginalne chodzą. Zobacz ceny np Pokemon Black, kosztuje tyle co BMW E36 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sory byku ale nie jestem w stanie kupić sobie używki pokemon Platinum za prawie 200zl albo i więcej bo tyle oryginalne chodzą. Zobacz ceny np Pokemon Black, kosztuje tyle co BMW E36 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hirosek: Soory byku ale ja ci tylko napisałem, że nie opyla się płacić za piractwo. Jeżeli chcesz korzystać z rom-u z sieci to przynajmniej nie płać komuś za to, że pobrał