Wpis z mikrobloga

@Krupier: pąpa poszła, żeby tylko teraz wyjść w dobrym momencie. No ale znam ten ból jak się wyprzedaje a potem pąpa leci na papierze, ostatnio wyleszczony zostałem na jsw na inwazji i #!$%@?łem za 39 na leciutkim zysku, a miałem tam wsadzone 50% depo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PGNiG to na lata, co najwyżej dokupywać na korektach.


@arkadi2020: lata to ja to już trzymałem właśnie. XD

@naito: powiem szczerze, że liczyłem dziś na lekki spadek i ewentualne odkupienie po tym jak się wczoraj na 5,8 jakoś zamknęło. :<
@Krupier ja kisilem z 4 miesiące ale przy obecnej sytuacji tak z 2-3 lata bez problemu można trzymać. Pod koniec roku Baltic pipe. Później będą spływać raporty finansowe. W 2024 uwolnienie cen gazu dla gospodarstw domowych. Zwiększający się popyt na gaz, polityka UE. Przyszłość świetlana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krupier: sytuacja jaka jest teraz w EU sprzyja na pewno spółce i przyszłość w sumie na ten moment jest pozytywna, ale korekta przyjdzie na pewno prędzej czy później po takich wzrostach
@Krupier: ciężko było przewidzieć jak się kurs zachowa przy takiej kapitalizacji spółki, jesteśmy blisko szczytów, ja wyszedłem w piątek przy tych wahaniach z 20% zysku a widzę że to dalej pąpują, na ten moment myślę że ryzyko wejścia i coś zarobienia nawet te 10-15% jest zbyt duże, ale to tylko moja opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°)